Кінотеатр Будинок Кіно "Шевченко"


г. Донецьк, вул. Артема, 123
062-305-51-00, 095-65-23-233, 063-60-33-246

Опис кінотеатру


6 вересня 1939 в Сталіно відкрився один з кращих кінотеатрів Радянського Союзу, перший в Україні двозальний кінотеатр - тоді ще Театр кіно ім. Т.Г.Шевченка! Зараз він носить горде ім'я Будинок Кіно "ШЕВЧЕНКО". Будівля була зведена за проектом талановитого архітектора Теплицького. Якщо у кіно і є будинок, то він виглядає саме так, точно передаючи суть цього наймолодшого і сильного з мистецтв - масового й елітарного, щирого і брехливого, простого і хитромудрого, урочистого й іронічного. Відтепер і донині Велике Кіно живе в Донецьку. І ти - один з небагатьох щасливчиків, який завжди може прийти до нього на зустріч. Ти знаєш, куди.

Кращі екрани!

Ось без чого не може бути кіно, так це без екрану! А хорошого кіно - без хорошого екрану. Екрани для дуже хорошого кіно ми купили у законодавця світових кіностандартів - англійської компанії Harkness Hall. Підвищена контрастність, яскравість і унікальна система передачі кольору зображення включають нас в ряди небагатьох щасливчиків, які зможуть побачити фільм таким, яким він був задуманий режисером. Щоб кожен сам міг вибирати формат перегляду, в Рубіновій і Малахітовій вітальнях стоять різні модифікації екранів. У Рубіновій вітальні - направлений перламутровий екран Perlux 140 (10 м х 4 м). До речі, чудова новина для любителів місць у передніх рядах - якість зображення не залежить від кута зору. У Малахітовій вітальні - біло-матовий екран Matt Plus, з ефектом рівномірного розподілу світла і підвищеним коефіцієнтом яскравості - 1,0.

Більше звуку!

«Dolby Laboratories Inc». JBL cinema professional, Dolby Digital Surround EX. Звучання, яке оточує і захоплює в полон своєю приголомшливою реалістичністю будь-кого хто знаходиться в залі. Готуйтесь здригатися, підстрибувати, з ніг до голови покриватися мурашками і плакати навзрид. Тому що підступні режисери і звукооператори чудово обізнані про нові можливості семиканальної системи Dolby Digital Surround EX. І активно їх використовують. А ми із задоволенням користуємося їх віртуозною майстерністю і фантазією і здригаємося, підстрибуємо, покриваємося мурашками ...

М'які крісла!

Будь-які рухи тіла і душі (а також будь-які інші, на ваш смак і темперамент) найкраще здійснювати, потопаючи у м'яких, просторих кріслах з анатомічним вигином спинки, які дозволять відпочити і розслабитися всім іншим частинам вашого тіла, які не приймають активної участі у подіях фільму .
 

Like

Ім’я:
27 вересня 2020
Ваш коментар
Гость
Гость 09 січня 2020 07:03
0
Людмила
.
Гость
Гость 18 грудня 2018 04:59
0
Це
.
Гость
Гость 27 серпня 2016 10:15
0
НИЧЕГО ХОРОШЕГО
.