Кінотеатр Дніпро


г. Київ, пр. Гагаріна, 7
(044) 292 83 90; 292 01 91

Опис кінотеатру


До 45-річчя з дня заснування кінотеатру "Ленінград", мешканцям м.Києва, а особливо мешканцям Дніпровського району, де розташована будівля кінотеатру, з метою розширення можливостей культурного відпочинку для всіх вікових категорій було проведено ряд ремонтних робіт від заміни обладнання до створення комфортних умов для приємного відпочинку відвідувачів, завдяки яким 1-го грудня відкрито реконструйований кінотеатр "Ленінград", що повністю відповідає європейським стандартам.

Для перегляду кінофільмів працює великий зал, який розраховано на 648 місць та обладнано новітнім великим панорамним екраном Perlux, та установленим устаткуванням 2д – 3д.
Відкрито також , Середня зала на 67 місць та мала зала на 23 місця.
Завдяки мяким, зручним кріслам та приємною атмосферою, забезпечено комфортні умови для кожного відвідувача. Прийти до кінотеатру можуть люди з різним достатком, ціна квитків від 25 до 55 грн., враховуючи те що у кінотеатрі діє день глядача кожну середу!
Інформацію про фільми Ви можете дізнатись за допомогою Автовідповідача 292-83-90
Сайту  www.kinokiev.com
Фейсбуку  www.facebook.com/cinemalen


У кінотеатрі до послуг відвідувачів працює ресторан „Еней", спорт-бар "Пітер", а також більярд. Завітати до кінотеатру можуть люди з різним достатком, оскільки ціна на квитки в кінотеатрі буде становити від 10 грн. до 30 грн. не рахуючи того, що існує „День Глядача" (кожної середи) коли вартість квитка не перевищує 16 грн. Для школярів, студентів та пенсіонерів розроблена пільгова цінова політика. Інформацію про фільми, що демонструються або будуть демонструватися, можна дізнатися з рекламно - поліграфічної продукції (афіші, стенди, буклети...), інформаційної служби за телефоном 230-14-20 (автоінформатор).

Ми не збираємося зупинятися на досягнутому. Спеціально для відвідувачів буде встановлено розважально - ігрові автомати для дітей, та багато інших розваг, про які ми Вам розповімо пізніше.

Особисто ознайомитися з роботою директора кінотеатру „Ленінград" та його колективом може кожний бажаючий. Ласкаво просимо та приємного перегляду кінофільмів.Ім’я:
21 вересня 2021
Ваш коментар
Настя
Настя 15 листопада 2019 16:39
0
МОЖНА ОТОЧНИТЬ УВАС ВОПРОС   я ее ж КИНО вкинотеатре
.
Гость
Гость 10 червня 2018 15:18
0
Если хотите узнать что такое сервис прошлого века - добро пожаловать! Условия и обслуживание на самом низком уровне. Продажу билетов продолжают не смотря на то, что зал на ремонте. В нарушение законодательства Украины книги жалоб нет! Когда у администратора выходной, никто ни за что не отвечает. Но скорее всего, присутствие администратора только усугубляет ситуацию, так как это он отвечает за продажу билетов. И хочется сказать, что действительно кинотеатр достоин своих пустых залов и отсутствия зрителей!
.
Константин
Константин 23 травня 2017 16:40
+1
ЗЗдрасвуйте! Упорядочте свой сайт. Найти на нем какую либо информацию по поводу фильма(киноафишу вашего кинотеатра) я не смог. Выдает совершенно левые кинотеатры, что очень раздражает. За ответ, заранее очень спасибо!
.
Гость
Гость 17 лютого 2017 12:07
0
В кінотеатрі оновлені сидіння, але зимою холодно, за сеанс можна відморозити ноги і руки. Білети не дорогі, особливо на ранкові сеанси, є знижки. Дешево але дуже "сердито".
.
Гость
Гость 16 листопада 2016 15:09
0
Заказ билетов не возможен. Только тех поддержка может пользоваться услугами сайта. Даже слово касса отсутствует( хотел подьехать и сам купить)- нифига.
.
MichaelPLV
MichaelPLV 19 травня 2016 16:18
0
в чем дело? Звоню чтобы забронировать билеты, а телефон не кто не берет....
.
Гость
Гость 07 грудня 2015 19:32
0
Дважды подумайте перед тем как ити в этот кинотеатр.  ХОЛОДНО В ЗАЛЕ!
06.12.15 сходили на фильм. в большом зале такая же температура как на улице..!!!
Жена с температура.. да и я кое-что проморозил..
Не рекомендую в холодную пору ходить  ленинград
кстати фильм "У серці моря"  был в 3д качество не очень.. но фильм хорош
.
ира
ира 03 січня 2015 20:18
0
Ваш кинотеатр великолепен.Пришла почувствовала себя дома как хорошо !!!!!!ПриветсДонбасса !!!!И люди великолепные и репертуар и отношение классс!!!!
.
Гость
Гость 02 січня 2015 11:14
0
Богдан 01 января 2015 19:43
3D в Ленинграде просто ужасен. Ходил два раза(чтобы точно удостовериться что проблема не в фильме, а кинотеатре.) Так вот картинка просто ужаснейшая. Ничего не видно. Картинка темная, а когда одеваешь очки вообще видно одни силуэты актеров. Зимой ужасно холодно при температуре на улице -2 в зале за сеанс задубели ноги и нос. Очень сильно завышены высокие частоты(режет слух). В туалете воняет.
Седушки мягкие и удобные. Если ходить летом и не в 3D то в принципе терпимо.
4/10
.
Богдан
Богдан 01 січня 2015 19:43
0
3D в Ленинграде просто ужасен. Ходил два раза(чтобы точно удостовериться что проблема не в фильме, а кинотеатре.) Так вот картинка просто ужаснейшая. Ничего не видно. Картинка темная, а когда одеваешь очки вообще видно одни силуэты актеров. Зимой ужасно холодно при температуре на улице -2 в зале за сеанс задубели ноги и нос. Очень сильно завышены высокие частоты(режет слух). В туалете воняет.
Седушки мягкие и удобные. Если ходить летом и не в 3D то в принципе терпимо.
4/10
.