Кінотеатр Батьківщина

Увійти через
Реєстрація
 
Кінотеатр Батьківщина
 
Адреса: г.Одеса, вул. Мечникова, 104
Телефон:  (0482) 34-62-51
Офіційний сайт
Опис кінотеатру
 

Розвиток сучасної інфраструктури кінопоказу виявив нові можливості активного маркетингу та реклами. Презентуємо вам кінотеатри "Батьківщина", "Зоряний" і "Москва", що займають унікальне положення в культурному житті Одеси, і кінотеатр "Одеса Кіно" (4-зальний, в самому центрі Києва). Глядацькі зали кінотеатрів обладнані системами мікроклімату, м'якими зручними кріслами; демонструються найкращі зразки світового кіномистецтва та, одночасно з найбільшими містами світу, проходять прем'єри найгучніших новинок. Система звука Dolby Digital Surround EX забезпечує неперевершену якість звукового супроводу з ефектом об'єму, що в складі з іншими параметрами робить наші кінотеатри унікальними на Україні. Сучасні естетичні рішення інтер’єру, зручні касові зали, бари та безкоштовний паркінг з охороною - все тут створює атмостферу комфорту та високої якості життя. Кінотеатр "Батьківщина" Широкоекранний кінотеатр "Батьківщина" є одним із головних культурних центрів Одеси та надає своїм відвідувачам сервіс європейського рівня. 2 зали - "Синя" на 516 місць та "Червона" - 184 місця, 2 бара. Кінотеатр відвідують більш ніж 30 000 глядачів щомісяця.

Коментарі
 
Ім’я
23 серпня 2017
Ваш коментар
Скільки рук має людина?
 
шість
Чотири
девять
Вісім
Дві
П’ять

Підписатися на обговорення
Гость
Гость 07 серпня 2017 11:00
3D ужасного качества. Четкость только в середине картинки. Сильный дискомфорт от того, что изображение двоится. Все время хочется снять очки, такое ощущение, что без них будет лучше изображение. Ужас. А ведь 3D было крутой задумкой, но похоже, что люди сейчас уже будут искать те кинотеатры, в которых идет не 3D, а просто хорошее качество. Вы уж извините, но кино не в хорошем качестве - это совсем не кино.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Лёша
Лёша 03 жовтня 2016 14:30
всё нормально , но то что послк крнца фильма не пускают в туалет через зал , а приходится выходить на улицу и заново заходить через главный вход
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 01 січня 2016 18:34
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 30 липня 2015 19:15
Не понравилось. Персонал - быкота (чтобы сходить в туалет после сеанса пришлось выходить на улицу и опять идти к главному входу, потому что з зала назад не пускают, а там стоит быкота которой не нравится что я иду без билета в туалет и ещё и подгонит меня). На касе не знают что у них за 3д, анаглифное или поляризационное. Еще мультик не закончился, а уже включили свет и начали выпускать людей. Досматривать было невозможно. Очки приходилось покупать, а не брать на время сеанса. Та и 3д  нечеткое и жутко двоится.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 13 червня 2015 07:26
Ну если это " в самом центре",то я тогда не одесситка!
Рейтинг повідомлення: 0
 
камилла
камилла 20 січня 2015 16:55
кинотеатр нормальный я бы сходила на ночной сеанс
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 15 грудня 2014 07:24
В самом центре Одессы))))
Рейтинг повідомлення: 0
 


fk tw G+