Кінотеатр Зоряний

Увійти через
Реєстрація
 
Кінотеатр Зоряний
 
Адреса: г.Київ, вул. Московська 31/33
Телефон:  (044) 254 20 28
Офіційний сайт Підписатися
Опис кінотеатру
 

Кіноцентр "Зоряний" знаходиться в найрестижнішому районі міста - Печерському, недалеко від ст. метро "Арсенальна" на розі вулиць Московської і Суворова. Будівля кіноцентру, відбудована 20 років тому, в 2004 році була капітально відремонтована і тепер за своїм зовнішнім виглядом, інтер’єром і технічною оснащеністю без перебільшення може вважатися одним із найкращих у Києві.

До послуг глядачів кінозала на 563 місця, оснащена новітньою кінопроекційною і звуковідтворюючою апаратурою; зала для прес-конференцій на 116 місць, оснащена плазмовими екранами і сучасною аудіоапаратурою, в т.ч. апаратурою для синхронного перекладу. Також у приміщенні кіноцентру на 1 поверсі знаходиться ресторан на 60 місць, з можливістю проведення банкетів на 90 персон і фуршетів на 150 чоловік. На другому поверсі знаходиться бар для глядачів. Все приміщення "Зоряного", включаючи холли, туалети, гардероб знаходяться в ідеальному стані, а персонал, що працює тут, порадує глядачів своєю доброзичливістю.

"Зоряний" позиціонує себе на ринку, як кінотеатр інтелектуального кіно. Нашою цільовою аудиторією є люди різного віку і соціальних верств, об'єднані інтересом і любов'ю до мистецтва кіно. Ми чекаємо глядачів, котрі шукають в кіно не тільки розвагу, а людей, які прагнуть зрозуміти навколишній світ у всьому його розмаїтті і через цей світ самих себе. Наш глядач - це інтелігентна людина, що має певну підготовку для сприйняття серйозного кіно, що цікавиться кінематографом, слідкує за новинами кіно, якій буде приємно опинитися в затишній обстановці нашого кінотеатру.

В нашому кінотеатрі демонструються фільми - преможці престижних кінофестивалів, твори режисерів зі світовими іменами, а також работи молодих кінематографістів, що вже встигли заявити про себе. Ми обираєм фільми не за критеріями касовості, а за тими ідеями, котрі вони несуть, за рівнем художньої виразності, за глибиною змісту і за якістю режисерської та акторської роботи. Не женучись за отриманням надприбутків, ми хочемо приблизити людей до хорошого кіно, розвинути у них естетичний смак. Тому в нашому репертуарі багато фільмів європейського виробництва, ми вважаємо, що нашим глядачам, жителям столиці європейської держави, такі фільми будуть ближчі, зрозуміліші та цікавіші.

ЦІНА БІЛЕТІВ


Всі квитки 20-35 грн.
Квитки для дітей та пенсіонерів - 10 грн. на всі сеанси до 18:00
Квитки для студентів - знижка 25% на всі сеанси

Коментарі
 
Ім’я
18 лютого 2018
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Гість
Гість 01 січня 2016 01:20
я 22 лютого 2015 18:08
зоряного давно не существует бывшую штаб квартиру партии регионов розбамбили и розваровали прего еще держитса
прего кафе* -примечание комментатора, который загуглил внезапное слово "прего")^^
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гість
Гість 01 січня 2016 01:19
кинопалацем тоже владел янукович. только и видны следы власти на разных
любимых объектах
 
и хоть бы кто-то коммент оставил что в текущем состоянии
Рейтинг повідомлення: 0
 
я
я 22 лютого 2015 18:08
зоряного давно не существует бывшую штаб квартиру партии регионов розбамбили и розваровали прего еще держитса
Рейтинг повідомлення: 0
 
віка
віка 21 листопада 2013 18:29
какая разніца?
Рейтинг повідомлення: 0
 
Глядач
Глядач 17 листопада 2012 18:34
Зоряний це вже не кінотеатр, це КІНОЦЕНТР, де просто здаються в оренду кінозали. Затишний. Ресторан поміняли на ПРЕГО, сервіс на 5.
Рейтинг повідомлення: 0