Фільм Земля Тролів


Askeladden - I Dovregubbens hall / Эспен в королевстве троллей
Рік:  2017
Країна:  Норвегія
Режисери:  Міккель Бренне Сандемусе
Студія:  Maipo Film
Жанр:  пригоди
Прем’єра (в Україні):  07.12.2017
Прем’єра (у світі):  29.09.2017
Тривалість:  104 хв
Вікові обмеження (років):  6
Дистриб’ютор:  Svoe Kino
Рейтинг IMDB:  6.20/10 (Голосів: 3 060)

Рейтинг КІНО-ТЕАТР

7.8 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 123

Очікування фільму

Ваша оцінка:
Ви не проголосували
Цей фільм чекали 88% відвідувачів

Опис фільму Земля Тролів

 Звичайне королівство серед прекрасної природи – ліси, гори, озера. Король Ерік хоче видати свою дочку принцесу Крістін за найкращих, на його думку, кандидатів. Проблема ось у тому, що дівчина взагалі не хоче йти заміж. Щоб цього не траплялося, Крістін навіть тікає з дому на коні куди-небудь, адже її свобода важливіша за всі багатства. Король обіцяє тому, хто знайде доньку і поверне додому, видати дівчину за рятівника заміж і ще дати півцарства на додачу. Охочих на таке багатство відгукнулося чимало. Навіть численні сини бідного фермера хочуть знайти принцесу. Тільки от якщо більшість цікавлять тільки гроші, то Еспен дійсно хоче врятувати Крістін. Він набагато слабкіший від своїх братів, та й навичок таких як вони не має. Але хлопець готовий пройти всі можливі випробування, відкрити для себе раніше небачений світ чарівництва й урятувати Крістін із лап міфічного Гірського Короля, легенди про якого викликають страх у кожного в королівстві.

Детальніше
Код сторінки на твій  блогфорум

Фільм Земля Тролів Дивитися онлайн

Рецензії на фільм Земля Тролів

На цей момент рецензії немає. Ви можете бути першим її автором!Ім’я:
16 травня 2021
Ваш коментар
Гость
Гость 05 липня 2019 20:21
0
Гість 09 декабря 2017 09:59
Убогий, тупой, с идиотическим юмором, ублюдскими, пустыми персонажами фильм. Однозначно самая конченная картина снятая за последнее время!
Проблема не в фильме, а в тебе, коментатор с кучей дерьма в голове
.
ofedorov
ofedorov (Киев) 20 грудня 2017 20:18
0

Сходив на фільм завдяки попередньому коментарю, оскільки хотілось насолодитися норвезькими пейзажами. Загалом картинка дуже гарна, але очікував чогось трохи іншого... Фільм непоганий, якщо вам підходить доросла казка з класичним сюжетом.
.
Vadooha
Vadooha (Киев) 11 грудня 2017 10:34
0

Фильм интересен страной происхождения. Изобилует красивыми локациями и добротной картинкой. Также интересны актеры - внешность которых не подчиняеться голивудским трендам. Первую поливину фильма было даже интересно, потом все стало предсказуемо и очень по детски.
Я бы рекомендовал фильм для детей, взрослым будет не интересно.
.
Гість
Гість 09 грудня 2017 09:59
0
Убогий, тупой, с идиотическим юмором, ублюдскими, пустыми персонажами фильм. Однозначно самая конченная картина снятая за последнее время!
.

Схожі фільми