Фільм Великі очі (2014)

Увійти через
Реєстрація
 
фильм Власть
Фільм Великі очі
 
Великі очі
Big Eyes
Рік: 2014
Країна: США
Режисери: Тім Бертон
Студія: Silverwood Films
Жанр: біографія, драма
Бюджет: 10 млн. дол. США
Прем’єра (в Україні): 15.01.2015
Прем’єра (у світі): 13.11.2014
Тривалість: 105 хв
Вікові обмеження (років): 16
Дистриб’ютор: MMD
Бокс-офіс: 427 802 грн.
Рейтинг IMDB:    Великі очі
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
7.81 / 10 Голосів: 40
Опис фільму Великі очі
 

Центром всіх картин Маргарет Кін були величезні очі, які відображали чи то саму художницю, чи то душу того, хто дивиться в них. Славу її роботи знайшли в 50-х, проте, як це не дивно, не під ім'ям творця, а її чоловіка. Адже, за словами спритника Уолтера, хто купуватиме жіночі картини? Картини дружини, закріплені своїм підписом, шахрай вдало штовхає скрізь, де тільки можна. Полотна і малюнки Маргарет Кін можна було побачити у продажу і на автозаправках, і в господарських магазинах. Тільки така брехня не просто затінює автора, вона його гнітить. Саме така драма призводить до гучного шлюборозлучного процесу.

Новий фільм Тіма Бертона заснований на реальних подіях, які справді мали місце бути в період 50-х і 60-х років. Для режисера байопік "Великі очі" став другою біографічною роботою після "Еда Вуда" з Джонні Деппом у головній ролі.

Проект мав усі шанси бути запущеним ще в 2007 році, коли був готовий сценарій, написаний Ларрі Карацевські і Скоттом Александером. Виконавцями перших ролей тоді повинні були стати Томас Хейден Черч і Кейт Хадсон. Однак старт зйомок, який був намічений на червень 2008 року, так і не відбувся. Хоча навіть був виділений приблизний бюджет розміром в 20 мільйонів доларів. Про фільм знову заговорили в 2010 році. Тім Бертон був записаний як продюсер. Претендентами на ролі головних героїв стали Райан Рейнольдс і Різ Уізерспун. Датою повторного запуску "Великих очей" мав стати 2012 рік. Після чергової виробничої пробуксовки проекту, тоді ще продюсер, творець Едварда Руки-ножиці, взяв справу в свої руки. Виступаючи безпосередньо режисером байопіку, уже в липні 2013 року Тім приступив до зйомок. Цікавий факт, що і він сам є володарем декількох картин Маргарет Кін.

Знімати фільм оператор Брюно Дельбоннель хотів на плівку форматом 35 мм, однак це понесло б великі витрати. У підсумку інструментом служили цифрові кінокамери.

 
Трейлер до фільму Великі очі
Фільм Великі очі дивитися онлайн

Рецензії на фільм Великі очі
Додати рецензію
 
А где же Джонни Депп? Юрий Шевченко, 22 січня 2015
- Ну что ты? В среду открывается выставка, в четверг выходит наша книга... - В пятницу я подаю на развод. (диалог из фильма) Маргарет (Эми Адамс) - разведенная талантливая художница, которая хочет начать новую жизнь. Уолтер (Кристоф Вальц) кажется неисправимым романтиком, рассказывает о путешествиях по Европе и подставляет плечо помощи, когда бывший муж... Детальніше
 
За глаза Ксеркс, 18 січня 2015
Поскольку речь пойдет о живописи, то можно предположить, что лента о портретисте, который с ходу называл такие цены за свои холсты, что всех у поклонников высокого искусства мигом наступало состояние просветления, выраженное в названии картины. Но нет! Сам Тим Бертон поведает нам душещипательную историю о художнице,... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
21 лютого 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Гость
Гость 23 січня 2015 23:44
Фильм очень слабый(
Рейтинг повідомлення: 0
 
pol1961
pol1961 (Киев) 22 січня 2015 15:15
как по мне, так один из лучших фильмов Бертона- без его понтов и черного-черного юмора...и без женушки...
Рейтинг повідомлення: 0
 
AlexK
AlexK (Киев) 20 січня 2015 23:16
Красивая, как когда-то говорили, "картина", где ничего не происходит взаправду. История, где одно пытаются выдать за другое, рассказана так, будто на самом деле это должен был быть балет или детский утренник--всё лёгкими прикосновениями, плие, фуэте, плие, сутэню, на носочки, а тут будет такой специальный синий свет и будет страшно, а тут бросим спичку в растворитель красок и нарисуем огонь. Словно показали версию фильма, перемонтированную для детского часа. А событие, приведшее к развязке, я ожидал чуть больше половины фильма.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Лілія
Лілія 18 січня 2015 14:18
)) Хочу піти в кіно на Великі очі.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Схожі фільми
 fk tw