Фільм Брейвен (2018)

Увійти через
Реєстрація
 
Фільм Брейвен
 
Брейвен
Braven / Дикий
Рік: 2018
Країна: Канада
Режисери: Лін Одінг
Студія: Pride of Gypsies
Жанр: бойовик, драма
Прем’єра (в Україні): 01.02.2018
Прем’єра (у світі): 01.02.2018
Тривалість: 94 хв
Вікові обмеження (років): 16
Дистриб’ютор: Кіноманія
Бокс-офіс: 4 046 241 грн.
Рейтинг IMDB:    Брейвен
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
7.80 / 10 Голосів: 87
Очікування фільму  |   Ваша оцінка:
Опис фільму Брейвен
 

 Самотній будиночок у лісах Блакитних гір в Америці. У ньому живе сімейство звичайного лісника Джо Брейвена – його дружина, дочка та батько. Сам Джо заробляє на життя тим, що рубає дерева, а його друг доставляє їх у місто. Життя серед гір для сімейства Брейвенів завжди було спокійним і затишним, адже їх нічого не турбувало. Чи не турбувало, поки в тій окрузі не з'явилася банда наркоторговців. Їх промисел явно не подобається чесному Джо, тим більше коли вони для складу використовували його комору. Коли ж бандити хочуть забрати свій товар силою, Брейвен покаже їм, на що здатна людина, захищаючи своїх рідних. Не будіть звіра, якому є що втрачати.

Режисером фільму став Лін Одінг. Він раніше працював над серіалами "Поліція Чикаго", "Кривава гонка".

Головну роль у стрічці виконав Джейсон Момоа. Актор відомий за фільмами "Конан-варвар" (2011), "Ліга справедливості" (2017), а також за серіалом "Гра престолів".

Також у картині зіграли: Стівен Ленг ("Геттісбург" (1993), "Аватар", "Джонні Д." (обидві 2009)), Гаррет Діллахант ("Фанатик" (2001), "Зараз або ніколи" (2012), серіал "Правиця Божа"), Брендан Флетчер ("Країна припливів" (2006), "Легенда Х’ю Гласса" (2015)).

Реліз стрічки відбудеться 1 лютого 2018 року.

 
Трейлер до фільму Брейвен
Фільм Брейвен дивитися онлайн

Рецензії на фільм Брейвен
Додати рецензію
 
Промежуточный вариант Алексей Першко, 06 лютого 2018
Пожалуй, дебютная лента каскадера Лин Одинга «Брейвен» лишь подтверждает ощущение: если вы видите, что исполнитель главной роли является еще и продюсером фильма, то снят этот фильм во многом лишь для того, чтобы удовлетворить какие-то амбиции актера (в данном случае – Джейсона Момоа). Вот только именно в данном конкретном случае и... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
23 березня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Схожі фільми
 fk tw