Фільм Чорний козак (2018) - дивитись онлайн|трейлер|інформация про фільм, купити квитки на фільм Чорний козак - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Фільм «Чорний козак»


«Чорний козак»
Рік:  2018
Країна:  Україна
Режисери:  Владислав Чабанюк
Студія:  Студія "Мальва"
Жанр:  драма, історія, містика
Бюджет:  2.04 млн. грн.
Прем’єра (в Україні):  25.10.2018
Прем’єра (у світі):  25.10.2018
Тривалість:  90 хв
Дистриб’ютор:  UFD

Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
9.25 / 10 Голосів: 68
Очікування фільму  |   Ваша оцінка:

Опис фільму «Чорний козак»

Існує легенда про чорного козака. Він проклятий і не має можливості хоч колись побачити денне світло. І прокляв його свій же сотник за те, що козак заснув на чатах і пропустив татарський напад на загін. Усі його побратими загинули, і тільки чорний козак вибрався звідти живим, але проклятим. Багато хто знає про цю давню легенду.

Анна теж про це чула. Її чоловік, теж козак, пішов на війну. Назад повернулася тільки шабля, кільце та трохи грошей. Удова буде одна виховувати дочку. Багато хто хотів би одружитися з красунею, але всім вона відмовила. Дівчина зауважує, що вночі починають відбуватися дивні речі: хтось робить найскладнішу роботу, яку їй дуже важко виконати. Анна вирішила сходити до ворожки, яка може чимось допомогти. Та дала дівчині пасхальне яйце, яке зможе зробити її на одну ніч невидимою. І вона зустріла того легендарного чорного козака. І закохалася... Нехай їм і не судилося бути разом. Та й ще на село напали татари та полонили всіх дівчат, також й Анну. Вони дуже люблять українських полонянок…

Детальніше
Код сторінки на твій  блогфорум


Рецензії на фільм «Чорний козак»

23 жовтня 2018
В украинский прокат (в степени его широты пока есть определенные сомнения) выходит фильм Владислава Чабанюка «Черный казак» по сказкам Сашка Лирника, который примечателен в первую очередь тем, что он является народным – по крайней мере, по принципу финансирования: создавался он коллективом энтузиастов из Легедзина под Уманью, которые сумели зажечь своей... Детальніше
Алексей Першко


Ім’я
23 серпня 2019
Ваш коментар

Гість
Гість 11 березня 2019 00:51
Дуже крутий трейлер!!! Як і трейлер фільму Максим Оса, що ніяк не може вийти на екрани. Мені дуже шкода, що я ніде не можу знайти цей фільм, повний, а не трейлер, і в прокаті його я не бачила,  чи пропустила. Я і не проти того, що праця людей які створили цей фільм має оплачуватися. Я не проти заплатити, де фільм??? Та я мабуть він вийде на екрани після моєї смерті. Ненавиджу таку фігню з українськими фільмами, чому я маю дивитися іноземні фільми, як є свої, але певно їх шкодують випустити на перегляд!!!!
Рейтинг повідомлення: 0
 
oborisenko2
oborisenko2 (Киев) 30 січня 2019 13:50
Де сам фільм.один трилер
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 05 листопада 2018 17:01
не татары напасть не могли это переодетые фсб шники
Рейтинг повідомлення: +1
 
ofedorov
ofedorov (Киев) 03 листопада 2018 22:57
Клас. Враховуючи, що фільм створювали аматори, то просто шедевр. Якщо вам подобається творчість Гоголя, то і фільм має сподобатись.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Людмила
Людмила 30 жовтня 2018 19:15
Фільм супер, пробирає.... Сьогодні сходили на фільм, залишилися дуже задоволені, всім рекомендую... Цей фільм Бомба, акторам Браво!!!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 28 жовтня 2018 17:14
фильм хороший. с маленьким бюджетом сняли прекрасний фильм. напоминает пропавшую грамоту. рекомендую к просмотру.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Alex
Alex 25 жовтня 2018 20:45
Марина 25 октября 2018 20:40
Очень понравился, реально украинский народный ПОТРЯСАЮЩИЙ ФИЛЬМ!!! Сегодня посмотрели с друзьями. Сюжет, люди в кадре, мистика - захватывающе, впечатляет своей правдой и настоящими эмоциями. Рекомендую посмотреть.

Згоден. Фільм сподобався. Герой-козак і дуже привабливі україночки в кадрі. Містика? Так це ж з нашого життя усе і нехай Голівуд ще повчиться у нашого Характерника творити дива :-)
Рейтинг повідомлення: 0
 
Марина
Марина 25 жовтня 2018 20:40
Очень понравился, реально украинский народный ПОТРЯСАЮЩИЙ ФИЛЬМ!!! Сегодня посмотрели с друзьями. Сюжет, люди в кадре, мистика - захватывающе, впечатляет своей правдой и настоящими эмоциями. Рекомендую посмотреть.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 24 жовтня 2018 21:34
Гляну
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гість
Гість 24 жовтня 2018 19:03
Ла*но
Як і Лірник
Рейтинг повідомлення: 0
 

Схожі фільми