Фільм Чоловік у пошуках еротики


The Erotic Man
Рік:  2010
Країна:  Данія
Режисери:  Йорген Лет
Студія:  Nordisk Film
Жанр:  драма, еротика
Бюджет:  1 млн. дол. США
Прем’єра (в Україні):  03.03.2011
Прем’єра (у світі):  07.12.2010
Тривалість:  90 хв
Дистриб’ютор:  Молодость
Рейтинг IMDB:  4.40/10 (Голосів: 377)

Рейтинг КІНО-ТЕАТР

6.8 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 51

Опис фільму Чоловік у пошуках еротики

Друг і вірний соратник Ларса фон Трієра Йорген Лет відправився у  подорож  по найбільш екзотичним країнам світу (Гаїті, Сенегал, Філіппіни, Бразилія, Аргентина і багато інших) у пошуках природи еротики.  Про що думає жінка, коли дивиться на чоловіка? Що вона відчуває, коли  чоловік дивиться на її оголене тіло? Чи є в оголеного жіночого тіла  своя особлива мова? 

Для свого дослідження Йорген Лет обирав найкрасивіших, яскравих і  сексуальних жінок і попросив їх зіграти одну і ту ж сцену: оголена красуня в номері готелю оплакує коханого, яких поїхав до Європи, не  втрачаючи надії на те, що він може повернутися... Кожна жінка переживала  цю сцену по-своєму і по-своєму розкривала свою любов і почуття.  Після декількох років роботи Лет зняв гімн жіночої чуттєвості і  сексуальності. Гімн еротичності, яку чоловік все ж знайшов після довгих  пошуків.

Код сторінки на твій  блогфорум

Фільм Чоловік у пошуках еротики Дивитися онлайн

Рецензії на фільм Чоловік у пошуках еротики

04 березня 2011
Культовость (в узких кругах) Йоргена Лета базируется не только на его фильмах (например, - на «Совершенном человеке»), но и на том, что в свое время Ларс фон Трир объявил его своим учителем. И он же, выступив продюсером «Мужчины в поисках эротики», поставил учителю подножку. Постаревший Лет, прожив бурную жизнь (большей частью... Детальніше
Алексей ПершкоІм’я:
28 липня 2021
Ваш коментар
Гость
Гость 21 серпня 2020 20:48
0
Дуже непоганий фильм
.
Гость
Гость 06 травня 2020 06:21
0
Жкч
.
Лиля
Лиля 14 березня 2011 20:52
0
Фильм занудный, без сюжета, без мысли. Половина народа ушла из зала еще до середины фильма. Мы тоже хотели уйти, но не могли поверить что он так же ничем не закончится как и ничем не начался. Впрочем нет, много голых поп молодых негритянок, и еще очень старый облезлый герой невнятно пытающийся рассуждать об эротике и пускающий слюни при виде этих самых поп.
.
Гость
Гость 08 березня 2011 21:06
0
Фильм затянутый и скучный, разочаровал. По-моему исследование Йоргена Лета так не удалось...
.

Схожі фільми