Фільм Викрадення Фредді Хайнекена (2015)

Увійти через
Реєстрація
 
Фільм Викрадення Фредді Хайнекена
 
Викрадення Фредді Хайнекена
Kidnapping Mr. Heineken
Рік: 2015
Країна: Великобританія, Нідерланди, Бельгія
Режисери: Даніел Альфредсон
Студія: European Film Company
Жанр: драма, кримінал, трилер, екшн
Прем’єра (в Україні): 11.06.2015
Прем’єра (у світі): 26.02.2015
Тривалість: 95 хв
Вікові обмеження (років): 18
Дистриб’ютор: UFD
Бокс-офіс: 169 840 грн.
Рейтинг IMDB:    Викрадення Фредді Хайнекена
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
6.78 / 10 Голосів: 9
Опис фільму Викрадення Фредді Хайнекена
 
Сюжетом фільму стала реальна історія, яка розбурхала Амстердам в 80-х. Група бандитів, які стали учасниками кількох великих крадіжок, вирішує вийти на новий рівень і викрасти людину. Жертвою став ні хто інший, як Фредді Хайнекен, пивний магнат, відомий своєю торговою маркою хмільного напою "Heineken". Грабіжники викрали його разом з особистим шофером. Історія славиться тим, що за цю найбагатшу людину був потребуваний викуп у розмірі 35 гульденів, що за теперішніми мірками рівнозначно 16 мільйонам євро.

Знята Деніелом Альфредсон історія про викрадення пивного магната Фреді Хайнекена, якого зіграв Ентоні Хопкінс, дійсно є реальною. У фільмі ж, крім реальних матеріалів, була використана книга, по якій і писався сценарій. Автором книги є Пітер Р. де Фріз, який написавши її, випустив в 1987 році. Саме викрадання героя фільму і книги відбулося в 1983 році.

Це другий фільм, який описує подію з Ф. Хайнекеном. Першою спробою був фільм "Викрадення Хайнекена" (2011) з Рутгер Хауер у головній ролі. Фільм не дуже сподобався автору книги, і він вирішив взяти участь у створенні цієї версії. Правда в підсумку письменникові не сподобався кінцевий результат, і він відкинув запрошення прийти на прем'єру. Автор "Викрадення Фредді Хайнекена" вважав, що сценарій дуже сильно відступив від реальних подій, описаних у книзі.

Є у стрічці і помилка, яку, однак, складно помітити, не знаючи історії життя бренду. У кадрі скляна тара пива "Heineken" має зелений колір. Але насправді на той час напій продавався в пляшках коричневого кольору.

Запуск фільму припав на 2013 рік, коли почали підбирати виконавців головних ролей. Уже в жовтні того ж року знімальна команда приступила до роботи.

 
Трейлер до фільму Викрадення Фредді Хайнекена
Фільм Викрадення Фредді Хайнекена дивитися онлайн

Рецензії на фільм Викрадення Фредді Хайнекена
Додати рецензію
 
Спасти мистера Хайнекена Ксеркс, 25 червня 2015
Во всем виноваты банки. Они либо не выдают кредитов тем, кто в них смертельно нуждается, тем самым бросая их на шаткую криминальную дорожку, поскольку ничего иного уже не остается. Либо же, наоборот, дают, даже попросту всучивают, усиленно завлекая сказочными обещаниями и невероятно низкими процентами, а потом... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
21 квітня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Схожі фільми
 fk tw