Увійти через
facebook google
 

Фільм ОбличчяРейтинг КІНО-ТЕАТР

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Опис фільму Обличчя

Тіло зникло, а череп був знайдений біля ріки. Це вже четвертий по рахунку випадок. Існує тільки один спосіб ідентифікувати особистість загиблого - за відновленим обличчям. Хін-Мін - кращий фахівець національного науково-дослідного інституту в цій області. Погіршується стан його маленької дочки після пересадки серця і батько припиняє роботу над реконструкцією облич... поки одного разу на порозі його будинку не з'являється співробітниця інституту із черепом четвертої жертви, але Хін-Мін відмовляється займатися реконструкцією.

Мертві хочуть, щоб світ знав, ким вони були...

Дівчина залишила череп у будинку. За дивним збігом обставин після його появи головний герой починає страждати від кошмарів і галюцинацій. Дівчина з науково-дослідного інституту приходить допомагати в реконструкції обличчя. Вона знайомитися ближче з дочкою, усе більше часу проводить із цією родиною. У ході розслідування поліція з'ясовує, що всі вбивства пов'язані із трансплантацією серця. Після довгих зусиль вдається відновити особу вбитої, але кошмари стають усе сильнішими. З'являється новий труп...

Тепер я знаю, чому ти мучила мене... Я поверну тобі обличчя

Видіння привели Хін-Міна до черепа останньої жертви. Починається робота над реконструкцією лиця. Не дочекавшись результату, дівчина залишає батька і його дочку. Їй більше нема що робити в цьому будинку... і в цьому світі. Її лице відновлено, а винуватець буде покараний.
Код сторінки на твій  блогфорум

Рецензії на фільм Обличчя

На цей момент рецензії немає. Ви можете бути першим її автором!


Ім’я:
14 жовтня 2019
Ваш коментар

Схожі фільми