Фільм Смертельна зона


Outside the Wire / За межею
Рік:  2021
Країна:  США
Режисери:  Мікаель Гофстрем
Студія:  Automatik Entertainment, Netflix
Жанр:  фантастика, екшн
Прем’єра (у світі):  15.01.2021
Тривалість:  114 хв
Вікові обмеження (років):  16
Рейтинг IMDB:  5.40/10 (Голосів: 38 674)

Рейтинг КІНО-ТЕАТР

7.4 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 70

Очікування фільму

Ваша оцінка:
Ви не проголосували
Цей фільм чекали 92% відвідувачів

Опис фільму Смертельна зона

 В майбутньому війна ведеться за допомогою пілотованих дронів. Одного разу пілот дрона змушений відправитися в небезпечну мілітаризовану зону, де починає працювати з андроїдом. Разом вони повинні знайти зброю Судного дня, яка не має потрапити в руки заколотників.


Фільм Смертельна зона Дивитися онлайн

Рецензії на фільм Смертельна зона

18 січня 2021
Кінематограф, як і будь-який мистецький напрям, яскраво відображає історичні і культурні тенденції. За іронією долі, бойовик «Смертельна зона» (Outside the Wire / За межею) режисера Мікаеля Гофстрема компанії Netflix втілив багато з них, хоч на перший погляд, при всьому своєму рівні, не може претендувати на статус культового. Так, ця стрічка вже... Детальніше
NedzelnitkskyAndІм’я:
29 вересня 2021
Ваш коментар
Андрей
Андрей 21 лютого 2021 09:34
0
Это не смахивает на российскую пропаганду, это и есть российская пропаганда. Элемент гибридной войны, ориентированный на американскую аудиторию.
.
Дмитрий
Дмитрий 15 січня 2021 23:04
0
Тезис Украина часть территории россии, россия просто пытается забрать свою територию а подлые америкосы просто разжигают конфликт в своих интересах. Учитывая что это первый фильм на Netflix дублированный на украинский язык то это очень смахивает на российскую пропаганду.
.