Фільм Помпеї (2014)

Увійти через
Реєстрація
 
Фільм Помпеї
 
Помпеї 3D
Pompeii
Рік: 2014
Країна: США, Німеччина
Режисери: Пол У.С Андерсон
Студія: Constantin Film Produktion
Жанр: історія, пригоди, екшн
Бюджет: 130 млн. дол. США
Прем’єра (в Україні): 20.02.2014
Прем’єра (у світі): 19.02.2014
Тривалість: 104 хв
Вікові обмеження (років): 12
Дистриб’ютор: Aurora Films
Бокс-офіс: 665 930 грн.
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
8.87 / 10 Голосів: 25
Опис фільму Помпеї
 

Події фільму розгортаються в 79 році н.е. Головним героєм виступає гладіатор Міло, який вважається непереможним. І цей раб закохується в Касію, красуню з вищого стану, дочку багатого купця, що в принципі вже звучить як гріх для суспільства того часу. Крім того, дівчина вже заручена з римським сенатором, що додає в її відносини з рабом драми. Раптово місто опиняється перед загрозою зникнення, коли недалеко прокидається вулкан. Намагаючись запобігти смерті коханої, раб Міло наввипередки з часом і смертю поспішає її врятувати.

Виконавець головної ролі Кіт Харінгтон грунтовно підійшов до створення свого образу. У першу чергу він за своїм бажанням довів своє тіло до досконалості за зовнішніми та фізичними параметрами. Для цього він проходив спеціальну програму тренувань і дотримувався дієти, щоб домогтися рельєфності.

Щоб уникнути великих помилок і розібратися в історичних фактах, творці фільму між роботою над іншими фільмами близько шести років вивчали матеріали, які розповідають що сталося в місті під Везувієм. Крім того, була проведена робота над відповідністю того історичного періоду. Знімався фільм у Торонто, Онтаріо. Для Пола У. С. Андерсона "Помпеї" став четвертим фільмом, знятим на 3D камери. Крім складних сцен, де без комп'ютерної графіік не обійтися, Андерсон намагався відображати більшість сцен не з допомогою зеленого екрану, а використовуючи декорації. Крім того, температура в деяких сценах досягала понад 37 градусів, а сам попіл по більшій мірі був справжнім, на що скаржилися деякі актори.

Перше офіційне рекламне відео до фільму було випущено 21 серпня (2013), якраз саме в цей день у Керрі-Енн Мосс, виконавиці однієї з ролей, день народження.

 
Трейлер до фільму Помпеї
Фільм Помпеї Дивитися трейлер

Рецензії на фільм Помпеї
Додати рецензію
 
Пеплум и пепел Юрий Шевченко, 23 лютого 2014
Спустя 17 лет после того, как римский легион во главе с сенатором Корвусом (Кифер Сазерленд), вырезал его семью, кельт Майло (Кит Харингтон) попадает в Помпеи, где должен принять участие в бое гладиаторов, проводящемся в честь убийцы его родителей. Более того, сенатор силой берет в жены юную Кассию (Эмили Браунинг), которая... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
21 липня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Гість
Гість 27 серпня 2014 18:22
Примітивненько багато бачили ми цих самих сценок в інших фільмах а кінець ну титанік просто і музичка і взагалі це все вже десь було!!!!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 06 березня 2014 18:59
не понимаю хвалебных отзывов о супер-пупер романтике. по факту, такой себе армагедец с 3Д-спецэффектами. за спецэффекты можно натянуть на 7из10, сюжет и "романтика" больше, чем на 5, не тянут.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Наталка
Наталка 05 березня 2014 18:50
присоединяюсь ко всем негативным комментариям,фильм действительно не впечатлил,такое впечатление что посмотрела  одну из серий сериала "принцесса воин". необходимости в 3D вообще нет. тратить свое время не советую.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Виктор
Виктор 01 березня 2014 14:41
А вы смотрели охренезный фильм "Гладиатор" с Гибсоном? Или, может быть, смотрели низкобюджетный сериал "Гладиатор"? Они были весьма не плохи? Правда?
 
Так я не стану дальше тянуть кота за яйца - "Помпеи" шлак (ГАВНО, если честно)!
 
Единственное, чего я ожидал, так это взрыва Этны!!! И то, херня полная (((
 
зы возможно мой неготивизм основан на том, что я не оценил супер-пупер 2Д эффектов. Ну извиняйте - ради такого редкостного кала я не стану еще больше портить свои глаза пластиковыми вставками ;)
Рейтинг повідомлення: 0
 
Skyworker
Skyworker 28 лютого 2014 09:45
Тот же "Гладиатор", только в 10 раз примитивней...и добавлен вулкан, который дейстительно не спасает фильм. Можно идти только на вторую половину - начиная с извержения.  Сюжет плоский, игра актеров отсутствует как таковая.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 25 лютого 2014 18:03
Говно!!! срецэфекты не спасли
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 25 лютого 2014 18:03
Говно
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 25 лютого 2014 18:02
Фильм - гавно
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 21 лютого 2014 20:28
Супер фильм! держит в напряжении, 2 часа пролетели незаметно и динамично. Очень эффектные сцены разрушений и катастрофы, для 3Д самое то. Рекомендую!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 17 лютого 2014 14:10
Я так понимаю речь идёт о последнем дне Помпеи !?
Рейтинг повідомлення: 0
 
Схожі фільми
 fk tw