Увійти через
facebook google
 

Фільм Прикольна казка


Прикольная сказка
Рік:  2008
Країна:  Україна, Естонія
Режисери:  Роман Ширман
Студія:  Інтерфільм
Жанр:  комедія, казка
Бюджет:  1 млн. дол. США
Прем’єра (в Україні):  04.12.2008
Тривалість:  80 хв
Дистриб’ютор:  Синергия

Рейтинг КІНО-ТЕАТР

7.2 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 5

Опис фільму Прикольна казка

Це іронічна та захоплююча казка, у якій діють романтичні герої, підступні злодії та відчайдушні мілітаристи. Дія розгортається у двох трохи дивних сусідніх королівствах: Військовому та Нещасливому. Як заведено у казках, принцеса Нещасливого королівства закохується у принца Військового. Після безлічі захоплюючих, смішних, зворушливих, іноді небезпечних пригод їх з’єднує Доля в образі чарівної маленької дівчинки.

Код сторінки на твій  блогфорум

Фільм Прикольна казка Дивитися онлайн

Рецензії на фільм Прикольна казка

05 грудня 2008
В первую очередь хотелось бы воздать должное авторам «Прикольной сказки», осмелившимся реализовать столь необычный (и неожиданный) проект — фильм-сказку. В некие сказочные времена существовали рядом 2 королевства — Военное, все силы населения которого (за исключением Молодого Короля, любившего песни «Океана Эльзы») уходили на подготовку к войне с... Детальніше
Алексей Першко


Ім’я:
14 жовтня 2019
Ваш коментар
fauntleroy_fox
fauntleroy_fox (Киев) 26 липня 2017 13:41
0

Не шедевр звісно, але подивитись можна
.
діана
діана 10 березня 2016 09:25
0
непоганий фільм
.
Петро
Петро 02 січня 2009 16:34
0
Дуже гарний фільм. Нажаль в нашому місті він демонструвався лише в одному кінотеатрі на двох ранкових сеансах!
.
Антонина
Антонина 23 грудня 2008 15:47
0
С большим удовольствием посмотрели фильм всей семьей. Наконец-то появилось тонкое доброе кино без набивших оскомину "гегов", стрелялок. страшилок и догонялок. И очень хорошо. что такой фильм появился в Украине. Большое спасибо его создателям!!
.
Ярослав
Ярослав 16 грудня 2008 19:56
0
Дуже симпатичний фільм! Оригінальний сюжет, тонкий гумор і прекрасна музика. Раджу подивитися усією родиною. не пожалкуєте!
.
Ярослав
Ярослав 15 грудня 2008 16:16
0
Посмотрел с семьей на выходных "Прикольную сказку". Самые хорошие впечатления!Фильм оригинальный, красиво снят, в нем много хороших шуток, и, что самое главное, на нем не скучали ни взрослые. ни младшие члены семьи. Побольше бы таких отечественных фильмов.
.
root
root (Киев) 12 грудня 2008 15:36
0

Олег 12.12.2008 17:07:59
Дуже сумно, що на прикладі цього прекрасного фільму ми бачимо, що в українському прокаті явно дискримінуються українське кіно. З великими труднощами знайшов кінотеатр і сеанс, щоб  подивитися "Прикольну казку", а вона тільки-що зявилася в прокаті! Просто засилля американських та російських фільмів!
Не думаю, что это дискриминация ) У украинского кино пока нет ни рекламных бюджетов, ни умения делать рекламу, а директора кинотеатров люди циничные - они репертуарный план пропускают через калькулятор, на лозунги им плевать. Вот и не берут свое кино (
.
Олег
Олег 12 грудня 2008 15:07
0
Дуже сумно, що на прикладі цього прекрасного фільму ми бачимо, що в українському прокаті явно дискримінуються українське кіно. З великими труднощами знайшов кінотеатр і сеанс, щоб  подивитися "Прикольну казку", а вона тільки-що зявилася в прокаті! Просто засилля американських та російських фільмів!
.
Володимир
Володимир 11 грудня 2008 15:11
0
Пішов подивитися заради "спортивного інтересу", але був приємно вражений. Класний фільм. Запрошу подивитися друзів. Жаль. що про цей фільм ніхто не знає - практично ніякої реклами!
.
Оксана
Оксана 11 грудня 2008 06:44
0
Фільм сподобався. Порадила подивитися друзям. але в кінотеатрах практично повідміняли всі сеанси і поставили замість  "Прикольної казки" голівудський мультик. Дуже прикро. що наші прокатчики просувають американські фільми дуже низької якості. а хороші українські фільми вважають "товаром другого сорту". Якщо ситуація не зміниться, то українське кіно просто загине. Чому б не наслідувати приклад Росії. яка підняла рейтинг національних фільмів дуже високо. Доречі. реклами "Прикольної казки" зовсім не було, і я попала наперегляд випадково.
.

Схожі фільми