Фільм Божевільне весілля


Qu'est-ce qu'on a fait au Bon Dieu?
Рік:  2014
Країна:  Франція
Режисери:  Філіппп Де Шоврон
Студія:  Les films du 24, TF1 Films Production
Жанр:  комедія
Бюджет:  13 млн. дол. США
Прем’єра (в Україні):  19.03.2015
Прем’єра (у світі):  16.04.2014
Тривалість:  94 хв
Вікові обмеження (років):  16
Дистриб’ютор:  Артхаус Tрафік
Бокс-офіс:  352 248 грн.
Рейтинг IMDB:  7.00/10 (Голосів: 40 372)

Рейтинг КІНО-ТЕАТР

8 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 26

Опис фільму Божевільне весілля

 Чотири дочки сім'ї Верней справжні красуні, якими можна тільки пишатися. Але коли вони підросли, настав час, який так важливий для їхніх батьків - час виходити заміж. Ось тут і починається найцікавіше, тому що з кожним новим зятем, мсьє Клод Верней і його дружина Марі тільки хапалися за голову... Перша вийшла за китайця, друга дочка за араба, а чоловіком третьої став єврей. Багатонаціональна сім'я і жодного католика, вся надія на четверту! Але і тут був сюрприз, коли прийшовши на вечерю з майбутнім зятем, пара дізнається, що він чорношкірий.

Детальніше

Фільм Божевільне весілля Дивитися онлайн

Рецензії на фільм Божевільне весілля

16 березня 2015
Премилая французская комедия для семейной аудитории, посвященная, проблемам простой французской семьи, где все дочери, как на подбор, повадились выходить замуж за "нефранцузов". Или, скажем, "неглубоко французов". Имеет все шансы понравиться женской половине, ну а мужчин, как минимум, не напряжет. Главную роль отца семейства играет Кристиан Клавье, которого зритель может помнить... Детальніше
КсерксІм’я:
20 вересня 2021
Ваш коментар
Гость
Гость 03 квітня 2015 21:31
0
фильм супер)))
.
Гость
Гость 22 березня 2015 16:30
0
З рецензії: "Как мы увидим, "нефранцузы" знают "Марсельезу" лучше самих французов и могут исполнить ее так, что у последних пойдут мурашки по коже. Странно, что именно "Марсельезу", а не, к примеру, Коммунистический интернационал молодежи..."
Нічого дивного, Марсельєза -- державний гімн Франціїї. Саме тому її і співають, що доказати свій "французький патріотизм".
Хороший фільм. Веселий, добрий, сімейний.
.

Схожі фільми