Фільм Божевільне весілля (2014)

Увійти через
Реєстрація
 
фильм Власть
Фільм Божевільне весілля
 
Божевільне весілля
Qu'est-ce qu'on a fait au Bon Dieu?
Рік: 2014
Країна: Франція
Режисери: Філіпп Де Шоврон
Студія: Les films du 24
Жанр: комедія
Бюджет: 65 млн. дол. США
Прем’єра (в Україні): 19.03.2015
Прем’єра (у світі): 16.04.2014
Тривалість: 94 хв
Вікові обмеження (років): 16
Дистриб’ютор: Артхаус Tрафік
Бокс-офіс: 352 248 грн.
Рейтинг IMDB:    Божевільне весілля
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
8.14 / 10 Голосів: 23
Опис фільму Божевільне весілля
 

Чотири дочки сім'ї Верней справжні красуні, якими можна тільки пишатися. Але коли вони підросли, настав час, який так важливий для їхніх батьків - час виходити заміж. Ось тут і починається найцікавіше, тому що з кожним новим зятем, мсьє Клод Верней і його дружина Марі тільки хапалися за голову... Перша вийшла за китайця, друга дочка за араба, а чоловіком третьої став єврей. Багатонаціональна сім'я і жодного католика, вся надія на четверту! Але і тут був сюрприз, коли прийшовши на вечерю з майбутнім зятем, пара дізнається, що він чорношкірий.

Сюжет цього фільму прийшов в голову Філіпу де Шоврону, режисерові і сценаристові "Божевільного весілля", коли він побачив статистику весіль Франції. Виявляється, на батьківщині автора ідеї комедії відсоток змішаних весіль становить число 20 відсотків! Це при тому, що в інших країнах ця цифра складає всього-навсього 3 відсотки. Яскравим прикладом було те, що брат режисера був одружений на чорношкірій дівчині.

Під час роботи над сценарієм для "Божевільного весілля" де Шеврон як прототип Марі взяв характер своєї матері. Жінка є вчителькою недільної школи і належить до французів "старої закалки".

Майже всі актори, за винятком Крістіана Клав'є і Шанталь Лобі, підбиралися з артистів, що з'явилися на екранах ТБ і кінотеатрів не більше 6-8 років тому. І майже всі з них були прийняті буквально після перших же прослуховувань. Саме виконавиці дочок сімейки Верней були знайдені на екранах ТБ.

Клав'є і Лобі раніше вже працювали разом на одному знімальному майданчику. Попереднім їх спільним фільмом був "Астерікс і Обелікс: Місія Клеопатра". Вибір взяти Крістіана на головну роль режисер пояснив тим, що йому подобається, як актор зображує злість і ненависть.

 
Трейлер до фільму Божевільне весілля
Фільм Божевільне весілля дивитися онлайн

Рецензії на фільм Божевільне весілля
Додати рецензію
 
Интернациональная семейка Ксеркс, 16 березня 2015
Премилая французская комедия для семейной аудитории, посвященная, проблемам простой французской семьи, где все дочери, как на подбор, повадились выходить замуж за "нефранцузов". Или, скажем, "неглубоко французов". Имеет все шансы понравиться женской половине, ну а мужчин, как минимум, не напряжет. Главную роль отца семейства играет Кристиан Клавье, которого зритель может помнить... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
18 лютого 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Гость
Гость 03 квітня 2015 21:31
фильм супер)))
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 22 березня 2015 16:30
З рецензії: "Как мы увидим, "нефранцузы" знают "Марсельезу" лучше самих французов и могут исполнить ее так, что у последних пойдут мурашки по коже. Странно, что именно "Марсельезу", а не, к примеру, Коммунистический интернационал молодежи..."
Нічого дивного, Марсельєза -- державний гімн Франціїї. Саме тому її і співають, що доказати свій "французький патріотизм".
Хороший фільм. Веселий, добрий, сімейний.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Схожі фільми
 fk tw