Фільм За далекими морями (2013)

Увійти через
Реєстрація
 
фильм Власть
Фільм За далекими морями
 
За далекими морями 3D
Resan till Fjäderkungens Rike
Рік: 2013
Країна: Швеція, Данія
Режисери: Есбен Тофт Якобсен
Студія: Copenhagen Bombay
Жанр: анімація, пригоди
Прем’єра (в Україні): 26.06.2014
Прем’єра (у світі): 10.02.2014
Тривалість: 78 хв
Дистриб’ютор: Каскад Україна
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
7.42 / 10 Голосів: 14
Опис фільму За далекими морями
 

Плаваючи зі своїм батьком по морю, в пошуках безтурботних пригод і такого самого життя, зайченя Йохан почувався чудово. І несподівано все змінюється, залишившись якось раз один в човні, поки тато був на березі, хлопчик чує по радіо, що є шанс врятувати зниклу маму. Маленькому сміливцю належить пройти досить дорослі випробування, оскільки вона знаходиться далеко. Він відправляється в царство за далекими морями, звідки мало хто повертався і де править Король Пір'їн. І хлопчик вирішується на це випробування, яке під силу не кожному, зате виховає в ньому справжнього героя і змусить його побачити новий світ з дорослими рішеннями.

Виправдовуюче себе в більшості випадків з комерційного боку 3D дібралося тепер і до шведських кінематографістів. Під час запуску проекту у виробництво, він відразу виділився тим, що раніше студії Швеції не робили стереоскопічних мультфільмів. Крім того, в якійсь мірі цей анімаційний фільм вийшов на рівень, який більше властивий роботам студії Гіблі, а саме аніме-фільмам Хаяо Міядзакі. Однак Есбен Тофт Якобсен не просто скопіював, а намагався зробити щось гідне, так би мовити на рівні японського режисера-аніматора. Над сценарієм режисер працював удвох з Янником Таі Мосхольтом, з яким писав історію для своєї попередньої, першої повнометражної роботи "Як приручити ведмедя" (2011).

Скарбничку мультфільму "За далекими морями" поповнив місцевий інститут кіно, а крім того ще й Данський, який теж брав участь у створенні стрічки. У підсумку бюджет складався, крім інших грошових вливань, з півтора мільйона датських крон і дев'яти мільйонів шведських крон.

Оскільки є хай і не така вже велика різниця між 3D і форматом стерео кіно, "За далекими морями" виступає як перший фільм для Швеції як раз другого варіанту об'ємного зображення.

 
Трейлер до фільму За далекими морями
Фільм За далекими морями дивитися онлайн

Рецензії на фільм За далекими морями
 
На цей момент рецензії немає. Ви можете бути першим її автором! Додати рецензію
Коментарі
 
Ім’я
21 лютого 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
DeimoS
DeimoS 15 вересня 2014 19:13
Мультшизофренія з елементами філософії на тему життя і смерті і це для дітей від 0+
Самий тупий і депресивний мульт що я бачив в житті
P.S  Навіть не думайте це дивитись
Рейтинг повідомлення: 0
 
Схожі фільми
 fk tw