Фільм Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго


Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго
Рік:  2019
Країна:  Україна
Режисери:  Надія Парфан
Студія:  Phalanstery Films
Жанр:  документальний
Бюджет:  1.17 млн. грн.
Прем’єра (в Україні):  17.10.2019
Прем’єра (у світі):  10.04.2019
Тривалість:  64 хв
Вікові обмеження (років):  12
Дистриб’ютор:  86PROKAT
Рейтинг IMDB:  8.30/10 (Голосів: 157)

Рейтинг КІНО-ТЕАТР

8.2 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 51

Очікування фільму

Ваша оцінка:
Ви не проголосували
Цей фільм чекали 38% відвідувачів

Опис фільму Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго

 Головний герой фільму, Іван Васильович, багато років очолює профспілку комунального підприємства Івано-Франкіськтеплокомуненерго. Його opus magnum — профспілковий хор, у якому співають диспетчери, ремонтники, слюсарі, бухгалтери. Голова профспілки пишається творчими здобутками комунальників, але керується принципом «спочатку людям тепло — а вже потім співати». Опалювальний сезон вносить корективи у графік репетицій. Трудовий колектив намагається полагодити застарілі комунікації, поки розгнівані споживачі штурмують гарячу лінію. Чи зігріє холодну батарею українська народна пісня?

Код сторінки на твій  блогфорум


Фільм Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго Дивитися онлайн

Рецензії на фільм Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго

25 липня 2019
Еще одна документальная отечественная лента, представленная в последние дни 10-го ОМКФ, без прикрас поведает нам о суровых буднях и жизни ивано-франковских коммунальщиков, дающих зимнее тепло в кожну хату... С точки зрения режиссерско-операторской работы, как и сценария, саунда, лента, несомненно, уступает "Панораме", но, в целом, достаточно неплоха, дает пищу для размышлений, содержит... Детальніше
КсерксІм’я:
26 жовтня 2020
Ваш коментар
Ірина
Ірина 29 березня 2020 10:34
0
Фільм не сподобався. Я знаю, що в нашій країні половина державної і комунальної роботи тримається на "треба зробити, а як же люди будуть (зимувати, отримувати воду і так далі)". Інша половина тримається на бажанні "хоч щось заробити".
Але фільм не показав цінність і драматизм отієї першої, конструктивної частини. Просто нудно. Осилила 18 хвилин, заплатила при цьому 60 гривень за перегляд онлайн.  
.

Схожі фільми