Фільм ТойХтоПройшовКрізьВогонь


ТойХтоПройшовКрізьВогонь
Рік:  2011
Країна:  Україна
Режисери:  Михайло Іллєнко
Жанр:  драма, пригоди
Прем’єра (в Україні):  02.05.2013
Прем’єра (у світі):  21.09.2011
Тривалість:  110 хв
Вікові обмеження (років):  14
Дистриб’ютор:  B&H
Бокс-офіс:  174 289 грн.

Рейтинг КІНО-ТЕАТР

8.6 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 72

Опис фільму ТойХтоПройшовКрізьВогонь

Фільм розповідає про долю льотчика і героя Радянського Союзу якого у роки Великої Вітчизняної війни було звинувачено у державній зраді й засуджено до сталінських таборів. Не бажаючи провести решту життя за колючим дротом відважний льотчик тікає. Доля заносить його на інший континент, де він знаходить притулок у індіанському племені й згодом стає його вождем.

Код сторінки на твій  блогфорум

Фільм ТойХтоПройшовКрізьВогонь Дивитися онлайн

Рецензії на фільм ТойХтоПройшовКрізьВогонь

23 січня 2012
Если подлинное искусство- то, которое никого не оставляет равнодушным, трудно оспаривать принадлежность к нему к ленты Михаила Ильенко "ТотКтоПрошёлСквозьОгонь". Если по-настоящему удачной презентацией можно назвать ту, что идеально соответствует представляемому продукту, премьеру фильма Ильенко нужно признать образцовой. Если настоящим украинским фильмом следует считать тот, что способен... Детальніше
Doerty

20 січня 2012
Накінець то дочкались прем"єри українського фільму "ТойХтоПройшовКрізьВогонь". Добре що прем"єру кілька раз переносили, адже краще показувати закінчений якісний матеріал а не недороблену роботу. Тут вони не промахнулись. Звісно можна було б і щось ще змінити, проте будь-який фільм може завжди обрізати, потдовжити, перемотувати і т. д. Хійока - так індіанською буде людина,... Детальніше
Буйвітер

18 січня 2012
Режиссер Михаил Ильенко – младший представитель знаменитой украинской кинематографической династии – прервал затянувшуюся (не по его вине) творческую паузу. И отправил своего главного героя – Ивана Орестовича Додоку, наследника духа и обычаев характерников – в долгое путешествие, а кинематографически говоря – в роад-муви. По сути, можно утверждать, что фильм Михаила Ильенко... Детальніше
Алексей ПершкоІм’я:
04 серпня 2021
Ваш коментар
Гість
Гість 27 березня 2021 21:19
0
хороший фільм
.
Гість
Гість 26 вересня 2016 13:23
0
Тільки-но з Диканьського музею, де є експозиція присвячена І.Даценку-прототипу головного героя картини. Дійсно, шикарна історія незвичайної людини! На такому матеріалі знято якийсь візуальний відеоряд окремих подій, якийсь набір кліпів- а-ля здогадайся сам...Ключова фраза-"нехай, блядь, спробують" і далі танці з піснями)) Не можна так із телеглядачем, пани творці.
.
Тетяна, м. Харків
Тетяна, м. Харків 31 травня 2015 05:55
0
Чудовий український фільм, що зображує велику любов до своєї землі, мови, культури, що так нещадно знищували все савєтскіє дєятєлі. Хай процвітає наше українське кіно, хай Бог допомагає нам, українцям, відроджувати те, що втратили ми за роки радянської окупації. Велика вдячність усьому колективові, хай Вам щастить і побажання великих успіхів на цій ниві. Слава Україні і її героям!
.
Гість
Гість 23 серпня 2014 19:23
0
Витримала хвилин десять "фільму". Суцільний сум.
Окрім "Звичайної історії", сучасний український кінематограф попросту відсутній.
.
http://vk.com/denisboyua
http://vk.com/denisboyua 26 вересня 2013 14:06
0
Фільм дуже гарний! Мені дуже сподобався. Чи можливо купити диск з фільмом, бо хочу зробити маленький, розміром з краплину, внесок в українське кіно.
.
Гость
Гость 14 вересня 2013 13:45
0
Гість 23 октября 2012 18:59
Я все поважаю  у фiльмi. Але коли правосланий Козак Характерник Хрестится з лIва на право я нe розумIю? Складно писати росIйскою клавою. Вибачте.
В особых случаях козаки наоборот крестились. Это можно прочитать в литературе о них. Думаю тут психологический аспект программы ума. Если часто что то делать, то это как бы приедается и не даёт уже должного эффекта и как бы просто для галочки происходит. Если что то в ритуале изменить хоть немного, то благодаря осознанности в этой редкой ситуации, можно было быстрей получить желаемое.
.
Оптиміст
Оптиміст 09 травня 2013 19:45
0
Чому в нас все так погано? Чому ми постійно на щось жаліємось? ЛЮДИ заспокойтеся, спробуйте хоч раз не розісрати щось хороше, а оцінити!!
Фільм класний і рада, що з українським кінематогрфом ще не покінчено. Це не один із тисячі голівудських фальшивок, а хороший, оригінальний фільм, який має реально сильний зміст. Не можете зрозуміти ,нема чого обливати брудом!
Звичайно, є ляпи, є якісь недоробки, але важливо не це, а те, що це спроба і дуже вдала, як на мене ,спроба!
То ж будьмо більш поблажливі, бо фільм заслуговує на хороші відгуки!!!
.
Гість
Гість 26 квітня 2013 07:45
0
Режисура паскудна. Матерал гарний, але знято непрофесіонально, аматорськи.
.
Гість
Гість 17 березня 2013 13:29
0
мені фільм сподобався, непоганий. Але графіка.... це просто жах! такий шмат гімна посеред фільму!
.
Гость
Гость 21 січня 2013 12:39
+1
чого дерти горло і розпинатися про фільм який невартий обговорення і невартий уваги,але ж не поясниш темним людям що це кіно повний провал!і до чого тут москаль не москаль ви щирі українці пильнуйте краще себе і те що довкола кожного з вас,вже цей расизм просто надоїв,тут немає що обговорювати і все.
.

Схожі фільми