Обитель зла


Фільм Третій дракон


Tret? sarkan
Рік:  1985
Країна:  Чехословаччина
Режисери:  Петер Гледік
Жанр:  казка, фантастика
Тривалість:  73 хв
Рейтинг IMDB:  6.40/10 (Голосів: 41)

Рейтинг КІНО-ТЕАТР

8 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 3

Опис фільму Третій дракон

Моравія. Компанія хлопчаків випадково знаходить в скелях дивну печеру, яка магічно посилює їх здібності до навчання. Дивакуватий вчений вантажить їх легендами про поширених колись у цих краях драконів. Розшукуючи втікшу в печеру собаку і взагалі з цікавості, вони лізуть вглиб печери і наштовхуються на загадкову кімнату з футуристичним дизайном. Це виявляється космічний корабель з далекої планети Луріди, на яку вони випадково і відлітають. Намагаючись вижити в незатишному постапокаліптичному світі чужої планети і рятуючись від місцевих жителів, хлопці допомагають лурідянам знайти вихід з екологічної катастрофи.


Рецензії на фільм Третій дракон

На цей момент рецензії немає. Ви можете бути першим її автором!Ім’я:
04 грудня 2021
Ваш коментар
Гость
Гость 01 листопада 2021 14:26
0
В школьном лагере нас повели на этот фильм. Впечатления об этом фильме -  ужас всего моего детства. Я несколько дней лунатила, хотя до этого никогда не было ничего такого. Смысл сюжета по детсву до меня не дошел, но картинки оттуда преследуют до сих пор. Нельзя детям его смотреть тогда было.
.
Гость
Гость 02 квітня 2020 01:49
0
Ну собственно говоря. Экология на Луриде востановилась сама собой,бес чьей либо помощи (Со временем любой отравленный воздух отчищается). Луридианам не потребовалась помощ земных патцанят,которые впринципе ничем им помочь не могли.
 
Ну а что толку от того что воздух на Луриде стал чистым.
Там Луридиан осталось человек 30,не больше,да и те все больные да изуродованые до ужаса,еле ходят. Одним словом-на Луриде наступает конец человечеству.
.