Фільм Канікули (2015)

Увійти через
Реєстрація
 
Фільм Канікули
 
Канікули
Vacation
Рік: 2015
Країна: США
Режисери: Джон Френсіс Дейлі, Джонатан Ґолдштейн
Студія: New Line Cinema
Жанр: комедія, пригоди
Прем’єра (в Україні): 27.08.2015
Прем’єра (у світі): 29.07.2015
Тривалість: 99 хв
Вікові обмеження (років): 18
Дистриб’ютор: Кіноманія
Бокс-офіс: 8 577 235 грн.
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
8.12 / 10 Голосів: 58
Опис фільму Канікули
 

Наслідуючи приклад свого батька, Расті Грізвольд хоче згуртувати родину спільною поїздкою в тематичний парк "Світ Уоллі" - улюблене місце американських сімей з атракціонами. Проблема в тому, що заради цього потрібно перетнути всю країну, але наш герой все спланував. І ось, Расті, його дружина Деббі і двоє маленьких бешкетників відправляються у важливу подорож, спрямовану на зміцнення сімейних зв'язків. Але чим більше їх автомобіль віддаляється від будинку, тим більше проблемних ситуацій виникає на шляху. Чи зупинить це зразкового сім'янина від відпочинку, який він хотів подарувати своїм близьким?

"Канікули" як франшиза стартувала 1983 року, і потім, через 2, 4, 8 і 27 років виходили інші частини - "Європейські канікули", "Різдвяні канікули", "Канікули у Вегасі" і "Канікули в пекельному готелі". Версія 2015 року почала свій шлях у 2013, через 30 років після виходу першого фільму. І навіть реліз "Канікул" збігається з виходом оригіналу 1983 року - 29те липня.

Єдиними акторами, які незмінно з'являлися в кожній частині, є Чеві Чейз і Беверлі Д'Анджело, що грають сімейне подружжя. Ед Хелмс шостий за рахунком актор, що зіграв Расті Грізвольда. Коли він на початку фільму переглядає фотоальбом, ми можемо помітити фотографії з попередніх частин франшизи. Перед тим, як вибрати Хелмса, на роль розглядалися Джейсон Судейкіс, Адам Сендлер і Майкл Розенбаум.

Цікаво, що "Канікули" 2015 року є одночасно і продовженням (визнання та посилання на попередні частини), і рімейком (сюжет і деякі сцени такі ж або дуже схожі на ті, що були раніше), і перезавантаженням (новий фільм неактивної франшизи із новим набором акторів).

У цій стрічці вперше діти Грізвольдів є дорослими, так як в попередніх частинах щораз брали нових акторів, через те, що вони дорослішали. Перед тим як взяти Скайлера Джізондо і Стіла Стеббінса на ролі дітей божевільного сімейства, тисячі дітей взяли участь у прослуховуванні на території США і Канади.

Коли Джон Френсіс Дейлі і Джонатан М. Голдштейн приєдналися до проекту для написання сценарію, вони не знали, що стануть і режисерами картини. Це буде їхня чергова спільна робота в якості сценаристів після таких картин як "Нестерпні боси", "Неймовірний Берт Уандерстоун" та ін.

В основному "Канікули" знімали в Атланті, штат Джорджія, і її околицях.

 
Трейлер до фільму Канікули
Фільм Канікули дивитися онлайн

Рецензії на фільм Канікули
Додати рецензію
 
Каникулы вашей мечты Юрий Шевченко, 27 серпня 2015
Пилот Раст Гризвольд (Эд Хелмс) считает, что у него счастливая семья, но на самом деле это далеко не так. Жене Дебби (Кристиан Эпплгейт) осточертела рутина, сыновья Джеймс и Кевин ненавидят друг друга. Узнав о происходящем и желая сплотить родных, Раст принимает решение повторить лучшие каникулы своей жизни и отправиться в... Детальніше
 
Чеви Чейз жив? Алексей Першко, 27 серпня 2015
Чтобы не внушать зрителям ошибочного представления о характере начинающегося зрелища, создатели «Каникул» с первых же титров вполне неоднозначно дают понять, чего можно ждать от этого фильма. А ждать следует характерного унитазного юмора вроде: выпирающих гениталий выдающегося размера, блевоты, купания в озерах экскрементов и шуток сексуального характера, свойственных подросткам пубертатного периода. Расти... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
18 квітня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
юлія
юлія 29 липня 2015 13:49
коли вийде фільм
Рейтинг повідомлення: 0
 
вероника
вероника 26 липня 2015 08:36
жду не даждусь когда выйдет этот фильм
Рейтинг повідомлення: 0
 
Схожі фільми
 fk tw