Фільм Зіп та Зап: Клуб магічних кульок (2013)

Увійти через
Реєстрація
 
Фільм Зіп та Зап: Клуб магічних кульок
 
Зіп та Зап: Клуб магічних кульок
Zipi y Zape y el club de la canica / Зип и Зап и Клуб стеклянных шариков
Рік: 2013
Країна: Іспанія
Режисери: Оскар Сантос
Студія: Zeta Audiovisual
Жанр: комедія, пригоди, сімейний
Прем’єра (в Україні): 11.09.2014
Прем’єра (у світі): 08.09.2013
Тривалість: 97 хв
Дистриб’ютор: Галеон кино
Рейтинг IMDB: 5.50/10 (Голосів: 770)
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
6.67 / 10 Голосів: 12
Опис фільму Зіп та Зап: Клуб магічних кульок
 

Фільм для тих, хто скучив за дитячими пригодами. Двійнята Зіп і Зап приїжджають в школу Есперанца, де їх нібито повинні вчити наукам і дисципліні. Ось тільки правила в навчальному закладі не просто суворі, залізній рукавиці директора Фальконетті спробуй не підкоритись. Тиран Фальконетті не дозволяє навіть просто грати і розважатися, як це роблять інші діти. Разом з іншими хлопцям, брати організовують Клуб скляних кульок. Нова нелегальна міні-організація несподівано стикається з найбільшим секретом школи. Розслідування, таємниці, закриті та заборонені кімнати це тільки верхівка тих пригод, які випадають на долю маленьких героїв фільму.

Пригодницьку стрічку "Зіп та Зап" спокійно можна віднести до категорії таких культових фільмів, як сага "Гаррі Поттер" і "Бовдури" з Корі Фельдманом. Як і ГП, двійнята Зіп і Зап мають літературні коріння, хоча і з окремо виділеної ніші. Фільм Оскара Сантоса Гомеса заснований на серії дитячих коміксів, які видавалися в 1948 році. Автором історій в картинках є Хосе Ескобар. Ось тільки події, описувані Ескобаром, були перенесені вже в наш, сучасний світ.

Будучи готовим на момент 2013 року, "Зіп та Зап" встигли побувати на кількох кінофестивалях. Наприклад, прем'єра кінокартини пройшла під час міжнародного кінофестивалю в Торонто в 2013 році. Ще фільм був показаний в рамках конкурсної програми на американському кінофестивалі Sundance, увійшовши в спеціальну дитячу категорію Sundance Kids.

Вихід цього дитячого фільму на великі екрани має досить важливе значення для іспанського кінематографа. Незважаючи на досить розвинену структуру в культурній ніші кінематографа, країна виробляє досить таки мало дитячих фільмів. Тому й було вирішено обволікти основу коміксу, якому на момент виходу фільму стукнуло трохи більше півстоліття, в оболонку сучасного життя. Таким чином, творці "Зіпа та Запа" хотіли залучити цільову аудиторію актуальними проблемами і фактами з нашого життя.

 
Трейлер до фільму Зіп та Зап: Клуб магічних кульок
Фільм Зіп та Зап: Клуб магічних кульок Дивитися трейлер

Рецензії на фільм Зіп та Зап: Клуб магічних кульок
 
На цей момент рецензії немає. Ви можете бути першим її автором! Додати рецензію
Коментарі
 
Ім’я
25 червня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Схожі фільми
 fk tw