Джолі найняла піарщиків для поліпшення іміджу


Джолі найняла піарщиків для поліпшення іміджу

Актриса Анджедіна Джолі вирішила звернутися до послуг професійних прес-агентів, щоб поліпшити свій публічний імідж. Про це повідомляє видання Daily Mail.
Пару років тому Анджеліна в одному з інтерв'ю зізналася, що терпіти не може піарників, тому контролює цю сторону своєї роботи самостійно. Що, однак, обернулося низкою великих прорахунків, допущених нею в останні місяці.
Головною помилкою стали публікації щодо ситуації з дітьми, зроблені з подачі Джолі. Це, на думку юристів, дало привід таблоїдам «полоскати» цю тему, травмуючи дітей, що й так опинилися в непростій ситуації. Пітт звертався до Анджеліни з проханням не виносити це на публіку, отримав відмову, але після теплого прийому, наданого йому на «Золотому глобусі», актриса погодилася, побачивши, що громадська думка на його боці, а преса робить з Бреда швидше жертву, ніж винуватця розлучення.
Проте ситуація вже була упущена і спроби Джолі виставити себе жертвою не вдалися. Тому й були найняті професійні прес-агенти, контакти з якими Анджеліна не афішує. Найближчим часом, втім, зв'язуватися з медіа актриса не планує. «Їй просто нічого поки сказати журналістам», - заявило джерело.

Тегі: анджелина джоли, брэд питт
Сергей Задко 15 лютого 2017Ім’я:
16 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено