Будинок з "Щоденників вампіру" виставлено на продаж


Будинок з
Ласкаво просимо в Містик Фолс!
Будинок головної героїні популярного молодіжного серіалу «Щоденники вампіра» виставлений на продаж. Будинок знаходиться в містечку Ковінгтон, штат Джорджія, США, і саме тут проходили зйомки багатьох сцен серіалу.
Втім, шанувальники «Щоденників вампіра» впізнають цей будинок без зайвих представлень.
Офіційна інформація про продаж будинку з'явилася на одному з найпопулярніших сайтів нерухомості в Америці realtor.com. В описі резиденції Єлени Гілберт вказано, що загальна площа будинку та прилеглих територій становить майже шість тисяч квадратних футів, він розташований на усадженій деревами вулиці, біля будинку великий ганок і оригінальні деталі архітектури.
Будинок, прославлений «Щоденниками вампіра», був побудований в 1921 році. У ньому налічується п'ять спалень і чотири ванні кімнати. Ціна будинку становить 450 000 доларів.
Раніше в США можна було купити будинок із серіалу «Американська історія жахів», копію будинку з мультфільму «Вверх» та іншу «кіношну» нерухомість.

Серіал «Щоденники вампіра» вийшов на екрани в 2009 році. Зараз американський телеканал The CW демонструє його третій сезон, який закінчиться вже 10 травня. Також у серіалу заплановано продовження у вигляді четвертого сезону. В Америці «Щоденники вампіра» зберігають одні з найвищих рейтингів на CW. 

Катя Зиновьева 08 травня 2012Ім’я:
20 січня 2021
Ваш коментар
Гость
Гость 07 липня 2012 20:24
0
как же это крууто :з а стоит-то... всего 13 500 00 ))
.
Гость
Гость 28 червня 2012 12:04
0
эх, лучше бы продали дом Сальвадоров...
.

популярні плітки


Нічого не знайдено