Марк Уолберг віддав $ 1,5 млн до фонду жертв домагань


Марк Уолберг віддав $ 1,5 млн до фонду жертв домагань

 Актор Марк Уолберг і актриса Мішель Вільямс разом знялися в картині "Всі гроші світу". Це новий фільм режисера Рідлі Скотта про викрадення онука нафтового магната Джона Пола Гетті, роль якого зіграв Спейсі. Після безпрецедентного скандалу навколо Кевіна Спейсі було прийнято рішення вирізати з уже відзнятого фільму всі сцени з його участю і перезняти їх з іншим актором, Крістофером Пламмером. Марк Уолберг у фільмі виконав роль колишнього агента ЦРУ Флетчера Чейза.

Рідлі Скотт говорив Guardian, що всі залучені в перезйомку актори працюватимуть безкоштовно, але пізніше стало відомо про гонорар Уолберга в 1,5 млн доларів, а також про те, що Вільямс отримає менше тисячі. Після цього в "Твіттері" піднялася хвиля критики.
Актор Марк Уолберг пожертвував 1,5 млн доларів до фонду руху Time's Up - це весь його гонорар за перезйомку картини. Американський актор оголосив про своє рішення після того, як стало відомо, скільки грошей він отримав за свою участь в проекті. Тоді як актрисі Мішель Вільямс платили всього лише 80 доларів за знімальний день.
Рух Time's Up ( "Час вийшов") має намір надавати підтримку жінкам, які зазнавали сексуальних домагань, образам чи утиску на роботі. У відкритому листі учасники руху заявляли і про нерівність при оплаті праці чоловіків і жінок.
Тегі: марк уолберг, мишель уильямс
Сергей Задко 14 січня 2018


Ім’я:
16 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено