Армані та


Новини: Армані та
Джорджо Армани
Якщо і є кутурьє, який асоціюється з "Оскаром", то це Джорджо Армані. Щорічно церемонія вручення нагород Американської кіноакадемії пертворюється на найбільший (та найпрестижніший) показ мод від Armani.
Біллі Крісталл, який вів 8 останніх церемоній, незмінно був вдягнутий в смокінг від Armani. Коли 1994 року церемонію вела Вупі Голдберг, її теж вдягав знаменитий італійський дизайнер. Теж саме можна сказати і про ведучого 75-ї церемонії Стіва Мартіна.
І це далеко невипадково. Армані був одним з перших будинків мод, який зрозумів стратегічне значення оскарівської церемонії для просування своєї марки. В своїй книзі "Deluxe: як розкіш втратила свый глянець" Дана Томас розповідає, як Армані завербував в свої ряди редакторку світської хроніки газет Los Angeles Herald та Examiner Ванду МакДеніел і як вона допомогла завоюванню Лос-Анджелесу маркою Armani. Завдяки зусиллям  МакДеніел церемонія 1990 року була названа виданням Women's Wear Daily «призами Armani». Останнім часом багато дизайнерських марок усвідоміло мудрість Армані і стали пропонувати учасникам церемонії свої послуги - так, Кріс Рок на 77-й церемонії був вдягнутий від Sean John, а рік потому Йон Стюарт вдяг тукседо від Ralph Lauren's Black Label, а одна з минулорічних ведучих Еллен ДеДженерес пройшла червоною доріжкою в шикарному костюмі від Gucci.
Отже, хоча Armani і залишається однозначним лідером, але змагання дизайнерів тільки починається.

Джерело: Variety
root 14 лютого 2008Ім’я:
22 квітня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Майкл Кітон знову зіграє Бетмена Майкл Кітон знову зіграє Бетмена

Актор повернеться до легендарної ролі у фільмі про Флеша.

22 квітня 2021 0 218
Хто отримає п’яту «Дзигу» Хто отримає п’яту «Дзигу»

Оголошено список номінантів на V Національну кінопремію "Золота Дзиґа"

22 квітня 2021 0 156
Каракс відкриє Канни Каракс відкриє Канни

Своїм новим фільмом «Аннетт»

19 квітня 2021 0 602
Нісон, Беллуччі та Пірс у трилері «Пам'ять» Нісон, Беллуччі та Пірс у трилері «Пам'ять»

Від режисера «007: Казино Рояль».

19 квітня 2021 0 544