Прем'єри тижня: Товстуни, мелодрама, кримiнал i жахи


Прем'єри тижня стануть гідним закінченням бурхливого літа. В кінотеатрах дивимося екранізацію роману Девіда Ніколса «Один день», п'яту частину фільму жахів «Пункт призначення» та кримінальну комедію «Липучка».

«Один день» - однойменна екранізація бестселера Девіда Ніколса. Головних героїв на екрані втілили Енн Хетауей і Джим Стерджесс, що виконав головну роль у фільмі «Двадцять одне». Режисером фільму стала датчанка Лоне Шерфіг, раніше порадувала глядачів мелодрамами «Виховання почуттів» та «Італійська для початківців».
Випускники Единбурзького університету Емма Морлі і Декстер Мейхью познайомилися 15 липня 1988. Вони провели разом лише ніч і день, а потім роз'їхалися. Емма - до Лондона, Декстер - до Парижа. Але на прощання вони пообіцяли один одному зустрічатися 15 липня кожного рік - що б не трапилося, куди б не закинула їх доля. З тих пір життя піднесла їм чимало сюрпризів: у кожного були злети і падіння, хвилини слави та години розпачу. Незмінним залишається лише одне - в призначений день Ем і Декс зустрічаються незважаючи ні на що. Але скільки років має пройти, перш ніж вони зрозуміють, що не можуть жити один без одного? 
«Пункт призначення-5» у черговий раз змінив режисера. Цього разу почесне режисерське крісло зайняв Стівен Куейл, що має досить-таки бідну фільмографію. Куейн встиг себе випробувати в багатьох кіноіпостасях - як актор дрібної ролі в «Титаніку», монтажера в «Безодні» і навіть оператора в кінокартині з підозрілою назвою «Оазис любові». Одну з головних ролей в новому томі молодіжного хоррора виконає Ніколас Д'Агосто, що раніше засвітився в «Prada і почуття».
Сюжет обертається навколо головного героя, який передчуває нещасний випадок, завдяки чому його друзі і деякі інші люди рятуються при катастрофі висячого моста. Однак незабаром вижили розуміють, що немає способів обдурити саму Смерть.
«Липучка» - кримінальна комедія від Роба Мінкоффа, творця двох частин «Стюарта Літтла» і комедії "Будинок з приколами". Головні ролі у фільмі виконують Ешлі Джадд і Патрік Демпсі. Сюжет кінокартини розповідає про чоловіка, який виявився одночасно в центрі двох банківських пограбувань. Разом з цим, він намагається врятувати співробітницю банку, в яку таємно закоханий. 
«Товстуни» - іскрометна іспанська комедія, представлена в рамках Першого Одеського міжнародного кінофестіваля.Добро просимо в групу підтримки людей з надмірною вагою! Тут дієту обговорюють в останню чергу, а на перший план виходить питання "чому я такий?". За стіною з жиру вирують неабиякі пристрасті, накопичуються страхи і бажання ... а може, йти по життю з такою "подушкою безпеки" - саме те?
Іспанська комедія про людські недоліки, бажаннях, невпевненості, страху і проблемах. Історія ексцентричного "гуртка за інтересами". Кілька людей з надмірною вагою зустрічаються, щоб підтримувати один одного у важкому (в буквальному сенсі) життi.
Катя Зиновьева 25 серпня 2011


Ім’я:
29 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Айзек і Дефо  у трейлері «Холодного розрахунку» Айзек і Дефо у трейлері «Холодного розрахунку»

Від сценариста «Таксиста».

29 липня 2021 0 93
Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард» Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард»

Історія родини сестер Вільямс.

28 липня 2021 0 165
«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 228
Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі

Ентоні Макі і Девід Гарбор – у фільмі «У нас привид».

28 липня 2021 0 197
Трейлер комедії «Погані домогосподарки» Трейлер комедії «Погані домогосподарки»

З Крістен Белл і Вінсом Воном.

27 липня 2021 0 278