Індія вимагає внести зміни до сценарію нового "Бонда"


Новини: Індія вимагає внести зміни до сценарію нового

Міністерство індійських залізниць зажадало змінити сценарій деяких епізодів нового фільму про пригоди суперагента Джеймса Бонда, який буде зніматися в Індії.

За інформацією індійських ЗМІ, за планом найвідомішому у світі таємному агенту, роль якого виконає Деніел Крейг, чекає черговий запаморочливий трюк: він буде стрибати з розігнався мотоцикла на дах їде поїзда, а потім ще й перестрибувати з вагона на вагон.
Але проблема в тому, що за сценарієм даху індійського поїзда повинні бути заповнені юрбами народу, які їдуть з тюками, мішками і навіть домашніми тваринами. Це і викликало невдоволення керівництва індійських залізниць. На думку міністерства, ці кадри можуть спотворити уявлення про індійський транспорті.
"Однією з умов дозволу на зйомки було те, що Індія або індійські залізниці не будуть представлені в поганому світлі. Фільм буде показаний по всьому світу, і може створитися враження, що на дахах всіх поїздів тут подорожують люди. Що невірно", - наводить видання слова голови Міністерства залізниць Дінеш Тріведі.
Міністр також зазначив, що поїздки на дахах вагонів в Індії заборонені і тому "не варто їх заохочувати". Тріведі пообіцяв творцям бондіани всю можливу допомогу, якщо ті приймуть умови міністерства. Міністр зазначив, що розраховує на допомогу Джеймса Бонда у створенні позитивного уявлення про індійських залізницях. Очікується, що зйомки "залізничних епізодів" нової серії про агента 007 пройдуть у січні наступного року в популярному туристичному штаті Гоа - щоб показати глядачам усього світу краси Аравійського моря та мальовничі краєвиди західного узбережжя Індії, сказав міністр.
Джеймс Бонд уже здійснював подвиги в Індії - в 1983 році у фільмі "Восьминіжка", основні сцени якого знімали в палаці індійського міста Удайпур.
Режисером нового, 23-го за рахунком фільму стане оскароносний Сем Мендес. Вихід фільму на екрани запланований на листопад 2012 року.
Катя Зиновьева 05 вересня 2011


Ім’я:
24 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Каннський кінофестиваль-2021: переможці Каннський кінофестиваль-2021: переможці

У Каннах роздали нагороди.

17 липня 2021 0 1493
Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці» Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці»

Зірка «Форсажу 9» йде у відрив.

22 липня 2021 0 364
«Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер «Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер

Прем’єра – восени.

24 липня 2021 0 151
Національно-міжнародний Національно-міжнародний

Відбулася перша прес-конференція 12-го Одеського МКФ

22 липня 2021 0 322
Джордан зіграє в новій версії «Афери Томаса Крауна» Джордан зіграє в новій версії «Афери Томаса Крауна»


Ідеальне пограбування.

18 липня 2021 0 915