Увійти через
facebook
 

Аль Пачіно і Джуліанна Мур знімуться в стрічці «Уяви»


Новини: Аль Пачіно і Джуліанна Мур знімуться в стрічці «Уяви»

Препродакшн картини почнеться в кінці квітня - на початку травня 2013 року.


У дебютному фільмі «Уяви» письменника Дена Фогельмана у співпраці з Inimitable Pictures і Mister Smith Entertainment знімуться Аль Пачіно, Джеремі Реннер і Джуліанна Мур. Сценарист "Тачок", "Вольта" і "Рапунцель" Ден Фогельман є так само автором сюжету фільму.

Студія Warner Bros. викупила сценарій за $3 мільйони. Планувалося, що головну роль повинен був зіграти Стів Карелл. Але зважаючи на певні події, проект дістався незалежному інвесторові Inimitable Pictures "Mankad and Rawat. Підготовка до зйомок картини почнеться в кінці квітня - на початку травня наступного року.

За новою версією головну роль стрічки зіграє Аль Пачіно. Він покаже глядачам старіючу рок-зірку 70-х, яка досі збирає стадіони і живе розгульним життям з дівчиною, яка набагато молодша за нього. У день, коли йому виповнюється 64 роки, він знаходить не доставлене лист 45-річної давності від героя юності Джона Леннона. Після такої знахідки герой Аль Пачіно вирішує стати на шлях істинний: потрібно привести себе в порядок, перестати вести неправильний спосіб життя і кардинально змінити музичний напрям. Крім того, він вирішує помиритися зі своїм 40-річним сином, з яким не склалися стосунки (його зіграє Джеремі Реннер). Пачіно переїжджає в невеликий готель в Нью-Джерсі і заводить дружбу з менеджером готелю (Джуліанна Мур). У посланні Леннона йдеться про те, що любов - це єдина важлива річ у житті. Саме ці слова і стали ключовими для рокера.

Багато хто вважає, що сценарій став одним з найдорожчих за останні роки і йому просто судилося стати режисерським дебютом Фогельмана.

"У кожного автора є  той самий проект"... проект, який настільки дорогий, що не хочеться віддавати його комусь іншому, - коментує Фогельман. - Для мене такий проект - "Уяви". Більш того, побачити сценарій в руках Аль Пачіно - яскравий момент кар"єри для будь-якого сценариста. Він прочитав його і захотів знятися - це межа мрій. Потім до нього ще й приєдналися Джуліанна Мур і Джеремі Реннер. Такого я навіть уявити не міг. Я кілька тижнів ховався вдома, боячись, що хто-небудь вщипне мене і розбудить. Ми зробимо особливий фільм". 

Sushchenko 24 жовтня 2012
Like

Ім’я:
20 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


Наомі Гарріс може зіграти в "Веномі 2" Наомі Гарріс може зіграти в "Веномі 2"

Актриса веде переговори про роль лиходійки.

18 жовтня 2019 0 306
Найжорстокіший бойовик в світі Найжорстокіший бойовик в світі

Під голос актора Хоакіна Фенікса і музику Мобі

18 жовтня 2019 0 294
Роберт Паттісон: "Бетмен – не герой" Роберт Паттісон: "Бетмен – не герой"

Актор стверджує, що з його персонажем щось не так.

18 жовтня 2019 0 286
Йогансон і Драйвер у першому трейлері "Брачної історії" Йогансон і Драйвер у першому трейлері "Брачної історії"

Драма про складні відносини.

18 жовтня 2019 0 316
Бен Аффлек зіграє в драмі "Падіння на Землю" Бен Аффлек зіграє в драмі "Падіння на Землю"

А, можливо, і зніме її.

18 жовтня 2019 0 264