Автор "Штольні" повернеться з новим містичним трилером


Новини: Автор
Творець "Штольні" повернеться з новим містичним трилером.
Після шестирічної перерви автор «Штольні» приступає до зйомок українського молодіжного містичного трилеру. Режисером та продюсером виступить Любомир Левицький, він вже наразі займається написанням сценарію до фільму під назвою «Тіні незабутих предків». Слоган фільму – «Таємниця мольфара ».
- Це буде стовідсотково модний, український продукт зроблений згідно найновіших технологій, - обіцяє Любомир Левицький. – Актори, продакшн та постпродакшен – все буде рідним. Мова фільму також українська,але знову ж таки та, до якої ми уже давно звикли в кінотеатрах.
У основі сюжету – древня містична, гуцульська легенда. Режисер наполягає, що тим не менш, це буде молодіжне кіно – сучасне, розважальне, цікаве молодим українцям, тому що в героях цього фільму вони зможуть знайти самих себе. Це фільм, який дозволить посміхатись, переживати, лякатись і кохати, але в цілому отримати гарні ємоції та провести чудово час в кінотеатрі.
На думку авторів, фільм виконуватиме не тільки розважальну функцію, хоча вони не приховують того, що це буде комерційне кіно. Триллер матиме глибокий культурологічний вплив на молодь та невеликим кроком до формування правильного іміджу українського, комерційного кіно на світовому ринку кінопродукції, та його впізнаваності.
 - Хто такий український молодий герой? Чим він живе, яку він слухає музику, що йому подобається? Ніхто не може дати чітку відповідь на ці питання. Тому що не існує стереотипу молодого українця. Але він має бути, і його потрібно створювати через кіно. І це справа не одного фільму, а десятків. А це ж зараз абсолютно нові люди, з європейською свідомістю. І я думаю, що їм потрібно вкраплювати у свідомість якісь частинки наших легенд, нашої історії, щоб вони розуміли, що вони живуть в Україні і пишалися цим, - впевнений Любомир Левицький.

Наразі акторський склад та подробиці сюжету тримаються у таємниці. Відомо тільки, що зйомки почнуться влітку, а на широкі екрани фільм вийде вже у кінці цього року.  

Катя Зиновьева 20 лютого 2012


Ім’я:
30 липня 2021
Ваш коментар
Гость
Гость 16 вересня 2012 08:32
0
Ребята штольня говно но Судя по отрывкам из фильма кино будит ОХ..НОЕ!!!
.
Гость
Гость 18 травня 2012 13:18
0
Все началось в начале весны текущего года...
Так называемая команда во главе с Любомиром Левицким начинает своё турне, под названием «всенародный кастинг», якобы на новый фильм «Тени незабытых предков». Охота на свежую актерскую кровь, как называет это событие команда Левицкого, прошла фактически по всем городам страны. Центральная Украина – Западная – Восточная – опять Западная…Таким был их маршрут. Принять участие в этой странноватой «процедуре» мог каждый: от малого до взрослому, от профессиональных актеров к нереализованным аматорам. Все исполнены надеждой, ведь вот, наконец, счастье нагрянуло: скоро все станут кинозвездами…
Но что же на самом деле скрывается за этими кулисами? Проанализировав всю эту ситуацию, раскрою Вам все карты и не побоюсь сказать правду. Основная цель Любомира – поиск потомков мольфаров!...Прежде, чем перейти, к главному, несколько слов для тех, кто не знает про мольфаров. Так вот, мольфары - это люди, которые обладают сверхестественными способностями – известны в народе больше как колдуны, знахари, заклинатели небес…Есть добрые мольфары, но следует не забывать и о злых мольфарах, вмешательство которых в чью то жизнь влекут массу не очень приятных последствий. Ведь это люди способны управлять самой большой силой – силой природы и превратить людей в марионеток. Сделав выводы и пристально наблюдая за действиями так называемых кинематографистов, есть очень большое предположение, которое перерастает в утверждение, что Левицкий под прикрытием кастинго
.

популярні новини


«Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер «Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер

Гага, Драйвер, Лето, Айронс, Пачіно, Гаєк.

30 липня 2021 0 165
«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 372
Айзек і Дефо  у трейлері «Холодного розрахунку» Айзек і Дефо у трейлері «Холодного розрахунку»

Від сценариста «Таксиста».

29 липня 2021 0 247
Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард» Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард»

Історія родини сестер Вільямс.

28 липня 2021 0 296
Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі

Ентоні Макі і Девід Гарбор – у фільмі «У нас привид».

28 липня 2021 0 320