«Бьорк: BIOPHILIA LIVE» виходить в українському прокаті


Новини: «Бьорк: BIOPHILIA LIVE» виходить в українському прокаті

Фільм демонструється мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Для шанувальників творчості талановитої ісландської співачки Бьорк хороша новина. З 4 грудня в кінотеатрах Києва та Одеси, а з 13 грудня - у Харкові виходить у прокат концертний фільм про екстраординарну співачку сучасності від режисерів Ніка Фентона і Пітера Стрікленда «Бьорк: BIOPHILIA LIVE».

Фільм є яскравим продовженням концептуального альбому 2011 року "Biophilia", випуск якого супроводжувався навчальними програмами та інтерактивними мобільними додатками, які були візуальним доповненням до кожної пісні з диску - адже знавцям і шанувальникам творчості Бьорк добре відомо, що співачка завжди приділяє увагу візуальним проявам її музики, що породило кліпи, зразкові для всієї індустрії (як, наприклад, відео на пісню «All Is Full of Love»).

Режисери Пітер Стрікленд («Каталін Варга», «Студія звукозапису" Берберіан "») і Нік Фентон (монтажер відомих британських фільмів, серед яких - «Субмарина» і «Егоїстичний велетень») «розмалювали» відеозапис і без того вражаючого концерту 2013 року в Лондоні в рамках туру на підтримку альбому фрагментами природних документальних фільмів, анімаціями і колажами з космічними явищами, тектонічними плитами, зображеннями ДНК і вірусів (яким, до речі, Бьорк зізнається в коханні в одній з пісень). У той же час неймовірний вокал співачки гармонійно з'єднується з «ангельським» жіночим хором з рідної для Бьорк Ісландії і незвичайними інструментами, деякі з яких були винайдені спеціально для запису цього альбому.

«Бьорк: Biophilia Live» є обов'язковим для перегляду як її фанатам, так і шанувальникам концертного кіно в цілому - а також усім, кого кінематограф цікавить як візуально-звуковий медіум у своїх нескінченно нових проявах.

Фільм - мовою оригіналу з українськими субтитрами. 

Sushchenko 04 грудня 2014


Ім’я:
24 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Шан-Чі і легенда десяти кілець». Новий трейлер «Шан-Чі і легенда десяти кілець». Новий трейлер

Знайомтеся з ще одним супергероєм Marvel.

25 червня 2021 0 3590
«Гелловін вбиває». Перший трейлер «Гелловін вбиває». Перший трейлер

Повернення Майкла Майерса.

28 червня 2021 0 3359
Ельба у трейлері вестерна «Тим сильніше вони впадуть» Ельба у трейлері вестерна «Тим сильніше вони впадуть»

Також Лакіт Стенфілд, Зазі Бітц, Джонатан Мейджерс і Реджина Кінг.

29 червня 2021 0 3279
«Співай 2». Перший трейлер «Співай 2». Перший трейлер

Співучі звірі повертаються.

27 червня 2021 0 3273
 Кіно у твоїй ДНК Кіно у твоїй ДНК

На 12-му Одеському міжнародному кінофестивалі покажуть найкращі українські фільми за 30 років незалежності

29 червня 2021 0 3227