Браму відчинено


Новини: Браму відчинено
У Києві відбулася національна прем’єра фільму «Брама»
З 26-го липня містичний трилер Володимира Тихого у широкому українському кінопрокаті. Стрічку показують у 96-ох кінотеатрах 41-го міста.
Фільм у традиціях українського магічного реалізму створений компанією «Директорія Кіно» за підтримки Держкіно України.
Картину представили автор п’єси і співавтор сценарію фільму Павло Ар’є, режисер фільму і співавтор сценарію Володимир Тихий, виконавиця головної ролі Ірма Вітовська, виконавиця ролі Славки – Віталіна Біблів, продюсери фільму Ігор Савиченко, Марко Супрун і Володимир Філіппов, а також запрошені на захід Міністр культури Євген Нищук та Голова Держкіно Пилип Іллєнко.
Міністр культури Євген Нищук подякував творцям картини за професійну роботу і зазначив: «Можливо, цей фільм мав би з’явитися значно раніше, ще на початку незалежності України. Але так сталося, що Павло Ар’є написав цю роботу переосмислено через покоління. Зараз історія Чорнобиля подається у міфічний спосіб, як велика легенда, і я впевнений, що ця стрічка матиме величезний успіх і в Україні, і закордоном».
Під час представлення фільму Голова Держкіно Пилип Іллєнко зауважив: «Сьогоднішній день важливий ще й тому, що це не просто прем’єра фільму «Брама», – цією стрічкою відкривається прем’єрний сезон українських фільмів другої половини 2018-го року. Ми пишаємося тим, що підтримали цю картину, яка, на мою думку, є однією із найкращих стрічок, створених за новітньої хвилі українського кіно».
Офіційним дистрибутором картини є «Кінокомпанія ММД». Генеральний директор компанії Роман Мартиненко розповів: «Наша компанія приділяє особливу увагу дистрибуції українських проектів. Ми використовуємо весь свій досвід, щоб фільми були показані якомога більшій глядацькій аудиторії. Фільм «Брама» знятий у рідкісному жанрі для українського кіно – це містичний трилер, у якому також унікально поєднані містика та гумор. Нам дуже приємно працювати з продюсерами цього проекту, також хочемо висловити особливу подяку Міністерству культури України та Державному агентству України з питань кіно за підтримку».
Нагадуємо, що фільм Володимира Тихого «Брама» став екранним втіленням найуспішнішої української п’єси останнього десятиріччя «На початку і наприкінці часів» Павла Ар’є.
Це розповідь про родину, яка мешкає в Чорнобильській зоні відчуження, неподалік від сумнозвісного Четвертого реактора. Головує в ній баба Пріся, яка «товаришує з русалками, під’їдає галюциногенні гриби і якось у війну зарізала дванадцятьох есесівців». З нею живуть онук Вовчик і дочка Слава. Неочікувано їхнє розмірене життя закінчується – баба Пріся отримує містичне попередження про катастрофу, що станеться найближчим часом.
Алексей Першко 27 липня 2018


Ім’я:
19 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки» Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки»

Зоряний каст адаптації роману Міріам Тейвс.

18 червня 2021 0 363
Дженніфер Лопес зіграє у фантастиці «Атлас» Дженніфер Лопес зіграє у фантастиці «Атлас»

Від режисера «Розлому Лос-Анджелеса».

16 червня 2021 0 783
Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей» Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей»

Так, це вони в гримі!

14 червня 2021 0 1136
Поганими дорогами до Атлантиди Поганими дорогами до Атлантиди

Золота Дзиґа 2021: названо лауреатів П’ятої Національної кінопремії

13 червня 2021 0 1153
Портман і Мур зіграють у режисера «Керол» Портман і Мур зіграють у режисера «Керол»

У драмі «Май грудень».

14 червня 2021 0 1114