Браму відчинено


Новини: Браму відчинено
У Києві відбулася національна прем’єра фільму «Брама»
З 26-го липня містичний трилер Володимира Тихого у широкому українському кінопрокаті. Стрічку показують у 96-ох кінотеатрах 41-го міста.
Фільм у традиціях українського магічного реалізму створений компанією «Директорія Кіно» за підтримки Держкіно України.
Картину представили автор п’єси і співавтор сценарію фільму Павло Ар’є, режисер фільму і співавтор сценарію Володимир Тихий, виконавиця головної ролі Ірма Вітовська, виконавиця ролі Славки – Віталіна Біблів, продюсери фільму Ігор Савиченко, Марко Супрун і Володимир Філіппов, а також запрошені на захід Міністр культури Євген Нищук та Голова Держкіно Пилип Іллєнко.
Міністр культури Євген Нищук подякував творцям картини за професійну роботу і зазначив: «Можливо, цей фільм мав би з’явитися значно раніше, ще на початку незалежності України. Але так сталося, що Павло Ар’є написав цю роботу переосмислено через покоління. Зараз історія Чорнобиля подається у міфічний спосіб, як велика легенда, і я впевнений, що ця стрічка матиме величезний успіх і в Україні, і закордоном».
Під час представлення фільму Голова Держкіно Пилип Іллєнко зауважив: «Сьогоднішній день важливий ще й тому, що це не просто прем’єра фільму «Брама», – цією стрічкою відкривається прем’єрний сезон українських фільмів другої половини 2018-го року. Ми пишаємося тим, що підтримали цю картину, яка, на мою думку, є однією із найкращих стрічок, створених за новітньої хвилі українського кіно».
Офіційним дистрибутором картини є «Кінокомпанія ММД». Генеральний директор компанії Роман Мартиненко розповів: «Наша компанія приділяє особливу увагу дистрибуції українських проектів. Ми використовуємо весь свій досвід, щоб фільми були показані якомога більшій глядацькій аудиторії. Фільм «Брама» знятий у рідкісному жанрі для українського кіно – це містичний трилер, у якому також унікально поєднані містика та гумор. Нам дуже приємно працювати з продюсерами цього проекту, також хочемо висловити особливу подяку Міністерству культури України та Державному агентству України з питань кіно за підтримку».
Нагадуємо, що фільм Володимира Тихого «Брама» став екранним втіленням найуспішнішої української п’єси останнього десятиріччя «На початку і наприкінці часів» Павла Ар’є.
Це розповідь про родину, яка мешкає в Чорнобильській зоні відчуження, неподалік від сумнозвісного Четвертого реактора. Головує в ній баба Пріся, яка «товаришує з русалками, під’їдає галюциногенні гриби і якось у війну зарізала дванадцятьох есесівців». З нею живуть онук Вовчик і дочка Слава. Неочікувано їхнє розмірене життя закінчується – баба Пріся отримує містичне попередження про катастрофу, що станеться найближчим часом.
Алексей Першко 27 липня 2018
Like

Ім’я:
17 листопада 2019
Ваш коментар

популярні новини


Бен Аффлек в трейлері спортивної драми "Поза грою" Бен Аффлек в трейлері спортивної драми "Поза грою"

Від режисера "Воїна" і "Аудитора".

15 листопада 2019 0 316
Бенедікт Камбербетч у драмі "1917". Український трейлер Бенедікт Камбербетч у драмі "1917". Український трейлер

Кажуть, це претендент на Оскар.

15 листопада 2019 0 395
Кіану Рівз в трейлері "Губка Боб Квадратні Штани 3" Кіану Рівз в трейлері "Губка Боб Квадратні Штани 3"

Ніколи не вгадаєте, кого він там грає.

14 листопада 2019 0 338
«Єврофест: кіно для кожного» «Єврофест: кіно для кожного»

У Києві вперше відбудеться кінофестиваль, що підіймає питання інклюзивності

14 листопада 2019 0 419
Комедія «Мої думки тихі» виходить в прокат Комедія «Мої думки тихі» виходить в прокат

Представляємо офіційний постер комедії «Мої думки тихі», дебютного повнометражного фільму режисера Антоніо Лукіча.

14 листопада 2019 0 358