Чим коротше – тим краще


Новини: Чим коротше – тим краще
Сьомий Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів оголосив програму
Сьомий Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів, який відбудеться з 25 по 29 квітня в кінотеатрі «Україна», оголосив програму. Цього року в фокус фестивалю потрапили французька режисерська пара Джонатан Вінель та Кароліна Поґі, які особисто представлять ретроспективу їхніх робіт, каннський двотижневик режисерів, а також найкращий короткий метр Китаю останніх років.
«У фестивалю немає вузької теми, але так чи інакше, програма наскрізь пронизана поняттям 'youthquake'. Значна частина фільмів цього року про молодих та талановитих, як у випадку з фокусом на Джонатані Вінелі та Кароліні Поґі, та навіть у масштабі цілих країн світу, в фокусі на Китаї. Часто короткий метр асоціюється з кіно від режисерів-новачків, але автори стрічок, що демонструються на KISFF, доводять абсурдність цих стереотипів» — розповідає Кирило Марікуца, організатор фестивалю.
Окрім цього, KISFF представить найактуальніший короткий метр у своїх традиційних програмах: міжнародному та національному конкурсах, програмах «Фестивальні хіти», «Там де нас нема», «Комедії» та програмах для дітей та підлітків.
Для шанувальників анімації KISFF підготував одразу дві кінопрограми. «Анімаційне божевілля», що 4 роки поспіль збирало повні зали в якості окремої події, буде вперше презентоване під час фестивалю. Другою програмою в цьому блоці стала добірка анімаційних короткометражних фільмів — номінантів на Оскар від Канади різних років.
Серед вечірніх сеансів на фестивалі — програма про ґендер та ідентичність Out & Proud, Midnight Sexy Shorts — короткий метр, що досліджує тему сексуальності, програма жахів від кураторки Vienna Shorts, а також «100 фільмів за 100 хвилин».
Не обійшли стороною на фестивалі й експериментальний короткий метр. Цього року він буде представлений у програмі Urban Experiment, що фокусується на синтезі тем міста, міського простору та пам'яті.
Окрім цього, фестиваль готує низку спеціальних події — покази просто неба, творчі зустрічі з гостями та майстер-класи.
Програма: goo.gl/QgTBGG
Подія: facebook.com/events/189914508402798
Алексей Першко 02 квітня 2018
Like

Ім’я:
22 листопада 2019
Ваш коментар

популярні новини


«Ціна правди» від Джамали «Ціна правди» від Джамали

Прем’єра кліпу на пісню до фільму Агнєшки Голланд

21 листопада 2019 0 336
Лідер серед незалежних Лідер серед незалежних

Стрічка «Маяк» отримала 5 номінацій на премію Independent Spirit Awards

22 листопада 2019 0 151
Фенікс зіграє в сіквелі "Джокера" Фенікс зіграє в сіквелі "Джокера"

Режисером знову стане Тодд Філліпс.

20 листопада 2019 0 414
Гаррісон Форд в трейлері "Поклику пращурів" Гаррісон Форд в трейлері "Поклику пращурів"

Екранізація Джека Лондона.

20 листопада 2019 0 309
Крістіан Бейл послухався Нолана Крістіан Бейл послухався Нолана

І відмовився від четвертого фільму про Бетмена

20 листопада 2019 0 346