Чим коротше – тим краще


Новини: Чим коротше – тим краще
Сьомий Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів оголосив програму
Сьомий Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів, який відбудеться з 25 по 29 квітня в кінотеатрі «Україна», оголосив програму. Цього року в фокус фестивалю потрапили французька режисерська пара Джонатан Вінель та Кароліна Поґі, які особисто представлять ретроспективу їхніх робіт, каннський двотижневик режисерів, а також найкращий короткий метр Китаю останніх років.
«У фестивалю немає вузької теми, але так чи інакше, програма наскрізь пронизана поняттям 'youthquake'. Значна частина фільмів цього року про молодих та талановитих, як у випадку з фокусом на Джонатані Вінелі та Кароліні Поґі, та навіть у масштабі цілих країн світу, в фокусі на Китаї. Часто короткий метр асоціюється з кіно від режисерів-новачків, але автори стрічок, що демонструються на KISFF, доводять абсурдність цих стереотипів» — розповідає Кирило Марікуца, організатор фестивалю.
Окрім цього, KISFF представить найактуальніший короткий метр у своїх традиційних програмах: міжнародному та національному конкурсах, програмах «Фестивальні хіти», «Там де нас нема», «Комедії» та програмах для дітей та підлітків.
Для шанувальників анімації KISFF підготував одразу дві кінопрограми. «Анімаційне божевілля», що 4 роки поспіль збирало повні зали в якості окремої події, буде вперше презентоване під час фестивалю. Другою програмою в цьому блоці стала добірка анімаційних короткометражних фільмів — номінантів на Оскар від Канади різних років.
Серед вечірніх сеансів на фестивалі — програма про ґендер та ідентичність Out & Proud, Midnight Sexy Shorts — короткий метр, що досліджує тему сексуальності, програма жахів від кураторки Vienna Shorts, а також «100 фільмів за 100 хвилин».
Не обійшли стороною на фестивалі й експериментальний короткий метр. Цього року він буде представлений у програмі Urban Experiment, що фокусується на синтезі тем міста, міського простору та пам'яті.
Окрім цього, фестиваль готує низку спеціальних події — покази просто неба, творчі зустрічі з гостями та майстер-класи.
Програма: goo.gl/QgTBGG
Подія: facebook.com/events/189914508402798
Алексей Першко 02 квітня 2018


Ім’я:
14 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Поганими дорогами до Атлантиди Поганими дорогами до Атлантиди

Золота Дзиґа 2021: названо лауреатів П’ятої Національної кінопремії

13 червня 2021 0 209
Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей» Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей»

Так, це вони в гримі!

14 червня 2021 0 204
Портман і Мур зіграють у режисера «Керол» Портман і Мур зіграють у режисера «Керол»

У драмі «Май грудень».

14 червня 2021 0 200
Ще одна екранізація Стівена Кінга Ще одна екранізація Стівена Кінга

Творець «Ганнібала» і «Американських богів» зніме нову версію «Кристини».

11 червня 2021 0 720
Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4» Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4»

Друг чи ворог?

08 червня 2021 0 1235