Фільм Саніна «Поводир» виходить в прокат


Новини: Фільм Саніна «Поводир» виходить в прокат

Фільм вийде у понад 130 українських кінотеатрах.

12 листопада в український широкий прокат вийде історична драма Олеся Саніна «Поводир». Претендент на «Оскар» від України покажуть у понад 130 кінотеатрах країни.

Про це повідомляється на сайті Держкіно.

«Вперше в Україні зроблена адаптація кінофільму для глядачів з вадами зору (демонструється в окремих кінотеатрах Києва, Львова, Одеси, Харкова, Дніпропетровська, Запоріжжя за підтримки« Сбербанка ») і глухих (планується реліз на DVD)», - йдеться в повідомленні.

Згідно з сюжетом стрічки, прямуючи в Україну, яка в 30-ті роки переживала не найкращі часи, Майкл Шемрок був сповнений надій і планів. Інженер за фахом, він думав, що буде корисним у створенні соціалістичної держави майбутнього, у чому йому допомагатиме син Пітер. Однак американець помирає, отримавши секретні папери про репресії в країні, які опинилися в книзі Пітера. Десятирічному хлопчикові доводиться рятуватися втечею від поліції, що в подальшому призводить його до сліпого кобзаря Івану Кочерзі. Музикант приймає нового друга як поводиря і намагається вберегти його від усіх тих жахливих речей, які відбуваються навколо них.

Нагадаємо, фільм «Поводир» отримав два призи журі на кінофестивалі в Одесі, представляє Україну на кінофестивалях у Варшаві, Торуні, Котбусі, Гоа і Кіото, а також претендує на премію «Оскар» в категорії «Кращий іноземний фільм». 

Sushchenko 12 листопада 2014


Ім’я:
26 липня 2021
Ваш коментар
Гость
Гость 16 листопада 2014 20:35
0
Сильный фильм! Очень понравился. Очень тронул. Советую всем, кто интересуется историческим и глубоко психологическим кино.Я лично плакала и смотрела в эмоциональном напряжении. Тонко подмечены ощущения людей с потерей одного из органов чувств. Кто в душе пустой и малолетки не поймут. Олесь Санин-молодец!
.

популярні новини


Відблиск, Носоріг і Цензорка Відблиск, Носоріг і Цензорка

Світова прем’єра нових фільмів Олега Сенцова та Валентина Васяновича відбудеться на Венеційському кінофестивалі

26 липня 2021 0 102
«Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер «Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер

Прем’єра – восени.

24 липня 2021 0 290
Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці» Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці»

Зірка «Форсажу 9» йде у відрив.

22 липня 2021 0 473
Національно-міжнародний Національно-міжнародний

Відбулася перша прес-конференція 12-го Одеського МКФ

22 липня 2021 0 418
Тизер мультфільму «Я – панда» Тизер мультфільму «Я – панда»

Чи то дівчинка, чи то панда.

18 липня 2021 0 1001