Увійти через
facebook
 

«Грейс з Монако» вийде в кінці 2013 року


Новини: «Грейс з Монако» вийде в кінці 2013 року

Князю Монако Альберу II не сподобався фільм про його матір Грейс Келлі.


Компанія The Weinstein Company, яка отримала права на дистрибуцію біографічної стрічки "Грейс з Монако", повідомила офіційну дату виходу картини - 27 грудня 2013 року.

У режисерському кріслі проекту Олів'є Даана. Саму Грейс Келлі зіграє Ніколь Кідман, а її чоловіка князя Реньє III на екрані зобразить Тім Рот.

"Після смерті Грейс Келлі пройшло більше 30 років, але з тих пір її історія не втратила привабливості, і ми дуже раді, що Олів'є Даан втілив її в життя, - йдеться в прес-релізі Weinstein. - Ніколь Кідман, як і завжди, дала ідеальний портрет жінки, яка не тільки була частиною королівської сім'ї, але і вважалася легендою кіноіндустрії та моди".

Байопік охопить один рік з життя Грейс Келлі, а точніше період з грудня 1961 року по листопада 1962, в перебігу якого Грейс, вже стала на той час дружиною князя Монако, брала саме діяльну участь в житті країни, що опинилася в складному фінансовому становищі.

Сценарій до фільму писав Араш Амель («Експат»). До речі, в 2011 році цей текст потрапив в Голлівудський чорний список сценаріїв, і був названий одним з найкращих невикористаних сценаріїв. Сценарій був придбаний на торгах П'єрр-Анджей Ле Погамом.

Не дивлячись на старання творців картини, діти Грейс Келлі - Альбер, Кароліна і Стефанія - випустили офіційну заяву, в якій підкреслили, що "жодним чином не бажають асоціювати себе з цією картиною". На їхню думку, в ній допущені "значні історичні неточності і присутній ряд абсолютно вигаданих сцен". У комюніке також наголошується, що діти Келлі "неодноразово просили внести зміни" в сценарій картини, проте їхні прохання "не були взяті до уваги".

Нагадаємо, що минулого року з Ніколь Кідман вийшла драма «Газетяр» режисера Лі Деніелса, а в січні 2013 року на фестивалі «Санденс» був продемонстрований американсько-британський драматичний трилер режисера Пака Чхан Ука «Стокер». 

Sushchenko 26 березня 2013
Like

Ім’я:
19 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


Йогансон і Драйвер у першому трейлері "Брачної історії" Йогансон і Драйвер у першому трейлері "Брачної історії"

Драма про складні відносини.

18 жовтня 2019 0 189
"Кролик Петрик 2". Перший трейлер "Кролик Петрик 2". Перший трейлер

Вухань повертається.

18 жовтня 2019 0 181
Наомі Гарріс може зіграти в "Веномі 2" Наомі Гарріс може зіграти в "Веномі 2"

Актриса веде переговори про роль лиходійки.

18 жовтня 2019 0 108
Роберт Паттісон: "Бетмен – не герой" Роберт Паттісон: "Бетмен – не герой"

Актор стверджує, що з його персонажем щось не так.

18 жовтня 2019 0 157
Найжорстокіший бойовик в світі Найжорстокіший бойовик в світі

Під голос актора Хоакіна Фенікса і музику Мобі

18 жовтня 2019 0 148