Грінуей та «Скіфський Олень»


Новини: Грінуей та «Скіфський Олень»
48-му «Молодість» відкрито
25 травня у Фестивальному центрі «Молодості» - Культурний центр «Кінотеатр "Київ"» - відбулася церемонія відкриття 48-го Київського кінофестивалю «Молодість».
Спеціальним гостем святкової церемонії відкриття став культовий британський режисер Пітер Ґрінуей, якому було вручено «Скіфського оленя» за внесок у світове кіномистецтво.
Пітер Ґрінуей — культовий британський режисер та інтелектуал, художник, майстер англійського кіноавангарду, автор декількох десятків фільмів, зокрема «Кухар, злодій, його дружина і її коханець», «Ейзенштейн в Гуанахуато», «Таємниці "Нічної варти"».
26 травня режисер особисто представить свій фільм у рамках фестивалю – показ його стрічки «Зед і Два Нулі» розпочнеться о 17:30 в кінотеатрі Butterfly DeLuxe.
«Зед і Два Нулі» – це перша співпраця Пітера Ґрінвея з оператором Сашою Вєрні. Відомий режисер ставився до Вєрні як до «найціннішої колаборації» свого життя. Їх спільна робота – це кінороздуми про життя, кохання і неминучість смерті.
Фільмом-відкриттям фестивалю стала картина режисера і продюсера Біллі Вайлдера «Дехто любить гаряченьке» / Some Like It Hot (також відома під назвою «У джазі тільки дівчата»). Класичний голлівудський фільм за участі Мерилін Монро, Тоні Кертіса та Джека Леммона цього року відзначає своє 60-річчя. Американський кіноінститут назвав картину найкращою комедією всіх часів, а пісні, що увійшли до саундтрека, стали хітами.
26 травня почалися конкурсні покази студентської програми. 48-й Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» триватиме до 2 червня 2019 року, а його покази, окрім кінотеатру «Київ», відбуваються також у столичному кінотеатрі «Батерфляй De Lux»
Алексей Першко 26 травня 2019
Like

Ім’я:
12 липня 2020
Ваш коментар

популярні новини


«ТЕНЕТ» Нолана знову перенесли «ТЕНЕТ» Нолана знову перенесли

Ще на 2 тижні

26 червня 2020 0 958
Беркут на зльоті Беркут на зльоті

Підсумки віртуальних Канн: FILM.UA Distribution уклали угоди з компаніями Signature та Eagle!

10 липня 2020 0 312
Ін'єкція молодості Ін'єкція молодості

Перша прес-конференція КМКФ «Молодість»

08 липня 2020 0 347
Осінній "Носоріг" Осінній "Носоріг"

Зйомки нового фільму Олега Сенцова розпочнуться восени

09 липня 2020 1 315
Повернення на «Толоку» Повернення на «Толоку»

Творці фільму Михайла Іллєнка «Толока» оголосили про нову дату кінотеатрального релізу стрічки

03 липня 2020 0 747