Жінки очолили бокс-офіс США


Новини: Жінки очолили бокс-офіс США
Вперше за останні 60 років
Голлівудську політику 2017 року визначали жінки. Один із доказів цього - американський бокс-офіс: у трьох найуспішніших фільмах минулого року головні ролі були жіночими.
В останній день 2017 року «Зоряні війни: Останні джедаї» довели свої американські збори до 517 мільйонів доларів, що і дозволило цій стрічці Райана Джонсона очолити список найуспішніших стрічок минулого року. Таким чином Рей у виконанні Дейзі Рідлі змістила з першого місця Белль в виконанні Емми Уотсон в стрічці «Красуня і Чудовще». На третьому місці - Галь Гадот, яка зіграла головну роль у стрічці «Чудо = жінка», яка зібрала в північноамериканському бокс-офісі 412,5 мільйона доларів.
Останній раз така ситуація в американському бокс-офісі спостерігалася в 1958 році, коли на першому місці був мюзикл «Південь Тихого океану» з Мітці Гейнор в головній ролі, на другому - комедія «Тітонька Мейм» з Розалінд Рассел, а на третьому - екранізація п'єси Тенессі Вільямса «Кішка на розпеченому даху» з Елізабет Тейлор.
Передбачається, що і в новому 2018 році ця тенденція збережеться завдяки стрічкам Proud Mary з Тараджі П. Хенсон, «Анігіляція» з Наталі Портман, «Лара Крофт: Розкрадачка гробниць» з Алісією Вікандер і «Алита: Бойовий ангел» з Розою Салазар .
Алексей Першко 02 січня 2018
Like

Ім’я:
28 січня 2020
Ваш коментар

популярні новини


88 кандидатів 88 кандидатів

На участь у конкурсі кінопремії “Золота Дзиґа”

27 січня 2020 0 210
Марк Волберг в трейлері "Spenser Confidential" Марк Волберг в трейлері "Spenser Confidential"

Новий бойовик Пітера Берга.

21 січня 2020 0 693
"Незрівняний". Трейлер комедії з Кареллом і Бірн "Незрівняний". Трейлер комедії з Кареллом і Бірн

Стів Карелл повертається в комедію.

25 січня 2020 0 344