Увійти через
facebook
 

Ларса фон Трієра пустять у Канни


Новини: Ларса фон Трієра пустять у Канни

Каннський фестиваль пройде з 15 по 26 травня 2013 року.


Після вигнання в 2011 році з Каннського фестивалю режисера Ларса фон Трієра за «нацистський» жарт на прес-конференції, дирекція кінофоруму вирішила зняти з нього статус «нон грата».

Як заявив художній керівник фестивалю Тьєррі Фремо, фон Трієра не оголошували персоною «нон грата» назавжди, а лише на 2011 рік, коли відбувся скандал.

Але цього року постановник не буде презентувати свою роботу, тому що не встиг її дозняти. «Якщо він одного разу принесе нам новий фільм для показу на фестивалі, ми, звичайно, обговоримо цю пропозицію», - сказав Фремо.

Раніше повідомлялося, що прем'єра «Німфоманки» може пройти в Каннах, але потім з'ясувалося, що фон Трієр не встиг закінчити картину в термін.

Для тих, хто вже забув суть скандалу, можна не ритися в різних джерела. Яблуко розбрату Ларс фон Трієр кинув у 2011 році на прес-конференції, присвяченій показу його фільму «Меланхолія». На ній, зокрема, режисер заявив, що не має нічого проти євреїв, але відчуває себе певною мірою нацистом і «трохи симпатизує Гітлеру». Пізніше постановник вибачився за свої слова, пояснивши, що це був жарт, але дирекція Каннського фестивалю негайно оголосила режисера персоною «нон грата», заявивши, що категорично засуджує його висловлювання.

У серпні 2011 року влада французького міста Грасса звинуватили фон Трієра в «виправданні нацистських злочинів», і на режисера було заведено справу. Фон Трієр був допитаний данською поліцією в ході розслідування, проте вже в грудні 2011 року справу закрили.

Нагадаємо, що 66-й за рахунком Каннський фестиваль пройде з 15 по 26 травня 2013 року. Його відкриє фільм База Лурмана «Великий Гетсбі». Фільмом-закриттям стане трилер Жерома Салля «Зулус» за участю Орландо Блума і Фореста Уїтакера. 

Sushchenko 22 квітня 2013
Like

Ім’я:
20 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


Наомі Гарріс може зіграти в "Веномі 2" Наомі Гарріс може зіграти в "Веномі 2"

Актриса веде переговори про роль лиходійки.

18 жовтня 2019 0 302
Найжорстокіший бойовик в світі Найжорстокіший бойовик в світі

Під голос актора Хоакіна Фенікса і музику Мобі

18 жовтня 2019 0 287
Роберт Паттісон: "Бетмен – не герой" Роберт Паттісон: "Бетмен – не герой"

Актор стверджує, що з його персонажем щось не так.

18 жовтня 2019 0 282
Йогансон і Драйвер у першому трейлері "Брачної історії" Йогансон і Драйвер у першому трейлері "Брачної історії"

Драма про складні відносини.

18 жовтня 2019 0 312
Бен Аффлек зіграє в драмі "Падіння на Землю" Бен Аффлек зіграє в драмі "Падіння на Землю"

А, можливо, і зніме її.

18 жовтня 2019 0 260