«Люби мене» покажуть на Монреальському МКФ

Увійти через
Реєстрація
 
фильм Власть
«Люби мене» покажуть на Монреальському МКФ
 
Новини: «Люби мене» покажуть на Монреальському МКФ

Фільм поєднує в собі нотки романтичної комедії і реалістичної драми, знятої в інтригуючому і зворушливому стилі.


Днями в Монреалі (Канада) в одному з найпрестижніших у світі міжнародних кінофестивалів вперше відбудеться прем'єра українсько-турецької стрічки "Люби Мене", знятої за підтримки Державного агентства України з питань кіно і турецької сторони.

Слід зазначити, що ця подія щорічно привертає пильну увагу всього кінематографічного співтовариства, оскільки у сконцентрованому вигляді дає уявлення про кращі досягненнях і тенденції у світовому кіно.
«Ми сподіваємося, що світова прем'єра в Монреалі дасть успішний старт як фестивальної, так і прокатної долі фільму« Люби мене »», - впевнена продюсер фільму Олена Єршова.

Відверта історія утриманки і молодого турка, якого перед весіллям привезли до Києва «розважитися», привертає незвичайним поєднанням романтичної комедії і реалістичної драми, знятої в інтригуючому і зворушливому стилі.

Режисер Марина Ер Горбач: «Україна - це країна, де дуже багато красивих жінок, для яких катастрофічно не вистачає таких чоловіків, яких вони" намітили "в дитинстві. Покоління українських "попелюшок" пережив розпад Радянського Союзу, але альтернативної української ідеї, з якою можна було рости, вірити і шукати себе не набуло. А без віри людина не знає, як говорити з собою.

«Люби мене» - це кіно про міцна і його найбільшого ворога - страх, який виправдовує невільність».

Олена Єршова продовжує: «Ми довго шукали головну героїню і вели переговори з неймовірною українською актрисою - Вікторією Спесивцевої, яка дуже давно живе в Берліні. Вирішальним став сценарій.

За словами самої Вікторії після прочитання: "Сценарій мені дуже сподобався. Це історія, в якій є головне ..."

Турецька склад акторів так само потужний. У головній чоловічій ролі - Усань Чакир. Молодий актор має сильну чоловічу харизму, і це проявилося у фільмі. Ролі другого плану зіграли знаменитий турецький актор і співак Явуз Бінгель, в активі якого головна роль у фільмі Нурі Більге Джейлана «Три мавпи», одного з фаворитів Каннського фестивалю, а також Сергій Пускепаліс, який запам'ятався фільмами «Метро» і «Як я провів цим влітку "(премія" Срібний ведмідь "за кращу чоловічу роль на Берлінському кінофестивалі).

"Люби мене" - це вже другий повнометражний фільм молодого успішної режисерської пари Марини Ер Горбач і М. Багадира Ера. Їх попередній фільм «Ревіння чорних псів» (2010), знятий в Туреччині, стартувавши з Роттердамського МКФ просторував по екранах більш ніж сорока міжнародних кінофестивалів і двічі виходив у широкий турецький прокат. От і «Люби мене» ще до прем'єрного показу вже запрошений до Франції, Швеції, Норвегії, Німеччини і, звичайно ж, Туреччини.

Творці фільму обіцяють показати кіно в Україні вже на початку листопада. 

Sushchenko 27 серпня 2013
Коментарі
 
Ім’я
21 лютого 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні новини

Новий тизер фільму про Елтона Джона "Рокетмен"

Перетворення Тарена Еджертона.

20 лютого 2019

0
118

Лілі-Роуз Депп в трейлері "Чесного чоловіка"

А ще Летиція Каста і Луї Гаррель.

19 лютого 2019

0
187

Трагікомедія-горрор «Шлях мерця»

Завершена виробництвом

19 лютого 2019

0
156

Безкоштовний воркшоп у Києві Тіма Аллена

Головного аніматора «Острова собак» режисера Веса Андерсона

20 лютого 2019

0
139

Українські легенди у світовому кіно: Рената Богданська

Кінокабаре «Потяг додому» в Довженко-Центрі

15 лютого 2019

0
1027

 fk tw