Молодість прийде навесні


Новини: Молодість прийде навесні
Змінено дати проведення Київського Міжнародного Кінофестивалю «Молодість»
Не вірте датам, які ви бачите на картинці зверху – 21-22 жовтня 2017 року пройде лише спеціальна подія «Молодість. Пролог», а сам 47-й Київський МКФ «Молодість перенесено на травень. Це випливає з тексту офіційної заяви, розповсюдженої 21 серпня 2017 року. Попонуємо до вашої уваги її повний текст:
ОФІЦІЙНА ЗАЯВА
21.08.2017
За рішенням FIAPF кінофестиваль «Молодість» матиме нові терміни щорічного проведення
Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» оголошує про нові терміни щорічного проведення. Замість жовтня місяця кінофорум буде проходити в останній тиждень травня. Таке рішення дирекція фестивалю узгодила із Міжнародною федерацією асоціацій кінопродюсерів FIAPF та з усіма світовими кінофестивалями класу А і Б. 
Більше року тривали перемовини з міжнародною кіноспільнотою щодо можливості перенесення дати проведення Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість». Оскільки фестиваль акредитований FIAPF, потрібно було отримати погодження з боку кожного члена федерації. Нарешті рішення щодо проведення фестивалю навесні було остаточно узгоджено і затверджено.
21-22 жовтня 2017 року відбудеться спеціальна подія «Молодість. Пролог», що презентуватиме новий травневий фестиваль «Молодість-47».
Андрій Халпахчі, генеральний директор КМКФ «Молодість»:
«У кінофестивальному середовищі календар проведення того чи іншого  кінофестивалю є предметом індустріального обговорення. Ключові фестивалі зі всього світу мають домовитися, як розподілити головні кіноподії  протягом року, аби учасники світового кінопроцесу мали змогу взяти участь в тому чи іншому фестивалі. Ми раді, що нас підтримали колеги із FIAPF, в тому числі із фестивалів Берліна, Венеції, Канн, а також із Київської держадміністрації.»
Владислав Лясовський, голова Наглядової Ради КМКФ «Молодість»:
 «В календарі  кінофестивалів київська «Молодість» завжди була пов’язана з осінню. Але одночасно в жовтні проходили інші визначні фестивалі світу: у Відні, Лондоні, Варшаві, Римі. Перенесення термінів проведення «Молодості» на травень усуває цю фестивальну перенасиченість жовтня. Весна також розкриває більше можливостей для розширення локацій, додаткових цікавих подій. Крім того, травень є ідеальним туристичним місяцем для Києва, тому це можливість з якнайкращого боку презентувати наше місто гостям «Молодості». Більше того, фестиваль проходитиме у дні святкування Дня Києва. Це є символічним, оскільки «Молодість» - є Київським міжнародним фестивалем, знаковою подією для міста: так як Берлінале для Берліна або Каннський кінофестиваль для Канн.»
Таким чином, нові дати проведення наступного 47-го КМКФ «Молодість» - з 26 травня по 2 червня 2018 року. Більш докладно про програму КМКФ «Молодість» у травні 2018 року, а також про спеціальну подію «Молодість. Пролог» в жовтні 2017 року буде повідомлено на прес-конференції на початку вересня.  
Алексей Першко 21 серпня 2017


Ім’я:
16 вересня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Хоакін Фенікс у трейлері драми «Давай, давай» Хоакін Фенікс у трейлері драми «Давай, давай»

Можливо, один з претендентів на Оскар.

16 вересня 2021 0 167
Помер Жан-Поль Бельмондо Помер Жан-Поль Бельмондо

Актора не стало на 89 році життя.

06 вересня 2021 0 1561
Трейсі Морган зіграє у сиквелі «Близнюків» Трейсі Морган зіграє у сиквелі «Близнюків»

Так, третього брата.

16 вересня 2021 0 162
Перший трейлер «Носорога» Олега Сенцова Перший трейлер «Носорога» Олега Сенцова

Прем'єра відбудеться на кінофестивалі у Венеції.

07 вересня 2021 2 1247
«Титан». Український трейлер переможця Канн «Титан». Український трейлер переможця Канн

Прем'єра - 30 вересня.

07 вересня 2021 0 1227