Молодість прийде навесні


Новини: Молодість прийде навесні
Змінено дати проведення Київського Міжнародного Кінофестивалю «Молодість»
Не вірте датам, які ви бачите на картинці зверху – 21-22 жовтня 2017 року пройде лише спеціальна подія «Молодість. Пролог», а сам 47-й Київський МКФ «Молодість перенесено на травень. Це випливає з тексту офіційної заяви, розповсюдженої 21 серпня 2017 року. Попонуємо до вашої уваги її повний текст:
ОФІЦІЙНА ЗАЯВА
21.08.2017
За рішенням FIAPF кінофестиваль «Молодість» матиме нові терміни щорічного проведення
Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» оголошує про нові терміни щорічного проведення. Замість жовтня місяця кінофорум буде проходити в останній тиждень травня. Таке рішення дирекція фестивалю узгодила із Міжнародною федерацією асоціацій кінопродюсерів FIAPF та з усіма світовими кінофестивалями класу А і Б. 
Більше року тривали перемовини з міжнародною кіноспільнотою щодо можливості перенесення дати проведення Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість». Оскільки фестиваль акредитований FIAPF, потрібно було отримати погодження з боку кожного члена федерації. Нарешті рішення щодо проведення фестивалю навесні було остаточно узгоджено і затверджено.
21-22 жовтня 2017 року відбудеться спеціальна подія «Молодість. Пролог», що презентуватиме новий травневий фестиваль «Молодість-47».
Андрій Халпахчі, генеральний директор КМКФ «Молодість»:
«У кінофестивальному середовищі календар проведення того чи іншого  кінофестивалю є предметом індустріального обговорення. Ключові фестивалі зі всього світу мають домовитися, як розподілити головні кіноподії  протягом року, аби учасники світового кінопроцесу мали змогу взяти участь в тому чи іншому фестивалі. Ми раді, що нас підтримали колеги із FIAPF, в тому числі із фестивалів Берліна, Венеції, Канн, а також із Київської держадміністрації.»
Владислав Лясовський, голова Наглядової Ради КМКФ «Молодість»:
 «В календарі  кінофестивалів київська «Молодість» завжди була пов’язана з осінню. Але одночасно в жовтні проходили інші визначні фестивалі світу: у Відні, Лондоні, Варшаві, Римі. Перенесення термінів проведення «Молодості» на травень усуває цю фестивальну перенасиченість жовтня. Весна також розкриває більше можливостей для розширення локацій, додаткових цікавих подій. Крім того, травень є ідеальним туристичним місяцем для Києва, тому це можливість з якнайкращого боку презентувати наше місто гостям «Молодості». Більше того, фестиваль проходитиме у дні святкування Дня Києва. Це є символічним, оскільки «Молодість» - є Київським міжнародним фестивалем, знаковою подією для міста: так як Берлінале для Берліна або Каннський кінофестиваль для Канн.»
Таким чином, нові дати проведення наступного 47-го КМКФ «Молодість» - з 26 травня по 2 червня 2018 року. Більш докладно про програму КМКФ «Молодість» у травні 2018 року, а також про спеціальну подію «Молодість. Пролог» в жовтні 2017 року буде повідомлено на прес-конференції на початку вересня.  
Алексей Першко 21 серпня 2017
Like

Ім’я:
20 січня 2020
Ваш коментар

популярні новини


ДіКапріо і Де Ніро зіграють в новому фільмі Скорсезе ДіКапріо і Де Ніро зіграють в новому фільмі Скорсезе

Режисер нарешті зніме двох улюблених акторів разом.

20 січня 2020 0 179
"Паразити", Пітт, Фенікс. Нагороди Гільдіі акторів "Паразити", Пітт, Фенікс. Нагороди Гільдіі акторів

Оскар вже зовсім скоро.

20 січня 2020 0 177
Тайка Вайтіті може зняти "Зоряні війни" Тайка Вайтіті може зняти "Зоряні війни"

Режисера двох частин "Тора" кличуть до Далекої-далекої галактики.

20 січня 2020 0 51
Шерідан і де Армас в трейлері трилера "Нічний портьє" Шерідан і де Армас в трейлері трилера "Нічний портьє"

Від режисера "Джіа" і "Спокуси".

16 січня 2020 0 424
Українські хризантеми в Італии Українські хризантеми в Італии

«Свято Хризантем» Семена Мозгового відібрано до участі у європейській програмі розвитку кіно First Cut +

16 січня 2020 0 696