Увійти через
facebook
 

Наталі Портман і Том Хенкс з'являться «В саду звірів»


Новини: Наталі Портман і Том Хенкс з'являться «В саду звірів»

Чи приєднається актриса до знімальної групи, поки не відомо.


Американській кіноактрисі Наталі Портман запропонували знятися в головній ролі екранізації книги Еріка Ларсона «В саду звірів», що розповідає про події, що передували початку Другої Світової війни. На даний момент домовленості з актрисою поки ще немає.

Постановкою картини займеться володар «Оскара» за фільм «Артист» режисер Мішель Хазанавічус. Одним із продюсерів проекту є Том Хенкс, який зіграє головну чоловічу роль - професора з Чикаго на ім'я Вільям Додд, який стає першим послом Америки в гітлерівській Німеччині. Спочатку йому і його родині дуже сподобалося те, що відбувається в Берліні, і дочка Додда Марта (саме цього персонажа і хочуть доручити Портман), не стримавшись, починає крутити легкі романи, змінюючи одного красеня з Третього Рейху на іншого, діставшись навіть до шефа Гестапо. Але незабаром до професора доходять перші повідомлення про те, що по відношенню до євреїв німці поводяться, м'яко висловлюючись, негуманно, а потім стає живим свідком того, як приймаються абсолютно шокуючі закони, а преса потрапляє під жорстку цензуру. Все це очікувано призводить до жахливого геноциду, запланованого Гітлером не тільки для Європи, але і для всього світу.

«В саду звірів» є пріоритетним проектом як для Universal Pictures, тому швидше за все, тягнути ні з кастингом, ні з кандидатурою режисера студія не стане.

У лютому 2012 року картина Мішель Хазанавічус «Артист» отримала «Оскар» у номінації «Кращий фільм року». Сам Хазанавічус на 84-й церемонії вручення «Оскарів» отримав титул режисера року. Крім того, фільму дісталися статуетки за кращу картину, кращу чоловічу роль, кращий оригінальний саундтрек і кращий дизайн костюмів. 

Sushchenko 24 вересня 2012
Like

Ім’я:
17 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


Сейфрід, Коллінз та інші – в новому фільмі Фінчера Сейфрід, Коллінз та інші – в новому фільмі Фінчера

Став відомий акторський склад "Менку".

17 жовтня 2019 0 127
Пол Дано зіграє Загадника в "Бетмені" Пол Дано зіграє Загадника в "Бетмені"

Заміна Джоні Гіллу.

17 жовтня 2019 0 56
Терон, Кідман і Роббі в трейлері "Секс-бомби" Терон, Кідман і Роббі в трейлері "Секс-бомби"

Драма про гучний скандал.

16 жовтня 2019 0 263
Адам Драйвер в трейлері "Звіту про тортури" Адам Драйвер в трейлері "Звіту про тортури"

На основі реальних подій.

16 жовтня 2019 0 213
І знову про кохання І знову про кохання

«Кохання» Микити Лиськова – у конкурсі DOK LEIPZIG-2019

16 жовтня 2019 0 208