Увійти через
facebook google
 

Стали відомі дати виходу останніх частин"Голодних ігор"


Новини: Стали відомі дати виходу останніх частин
«Голодні ігри» завершаться в 2015 році.
Оголошено дати виходу двох останніх частин - третьої та четвертої - франшизи «Голодні ігри» студії Lionsgate, що успішно стартувала в березні цього року.
Екранізація трилогії Сьюзен Коллінз «Голодні ігри» наслідує приклад інших екранізацій - «Сутінки» і «Гаррі Поттер». Як і в згаданих серіях, остання частина книжкової трилогії буде розділена на два окремих фільми під назвою «Сойка-пересмішниця». Імовірно, як і у випадку вищезазначених франшиз, двом останнім фільмам будуть присвоєні приставки «Частина перша» і «Частина друга» після оригінальної назви.
Студія Lionsgate оголосила дати прем'єр третьої і четвертої частини «Голодних ігор» - «Сойка-пересмішниця. Частина перша» вийде на екрани 21 листопада 2014 року, а «Сойка-пересмішниця. Частина друга» вийде роком пізніше, 20 листопада 2015 року.
Друга частина, "І спалахне полум'я", вийде на екрани 22 листопада 2013. Таким чином, «Голодні ігри» займуть нішу «Сутінків» (все тієї ж студії Lionsgate), які в листопаді цього року вийдуть на екрани в останній раз. У сіквелі режисера Гаррі Росса замінить Френсіс Лоуренс, який імовірно буде займатися і наступними частинами екранізації.
«Голодні ігри» розповідають про альтернативний світ, в якому жорсткий режим диктує правляча еліта. Щорічно з 12 округів вибираються пари трибутів-підлітків, яким належить битися один з одним за життя на ізольованій арені. Підвалини змінює пара Кітнісс і Піт, які перемагають на «Голодних іграх» удвох - вперше за всю історію кривавого свята. Але вони ще не знають, що їм знову доведеться повернутися на арену ...
Катя Зиновьева 11 липня 2012
Like

Ім’я:
15 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


Зої Кравіц зіграє Жінку-кішку Зої Кравіц зіграє Жінку-кішку

Ще одна зірка в новому "Бетмені".

15 жовтня 2019 0 206
"Леді та Бродяга". Новий трейлер "Леді та Бродяга". Новий трейлер

Собаче кохання.

15 жовтня 2019 0 110
Роберт Дауні-молодший в першому трейлері "Дулітла" Роберт Дауні-молодший в першому трейлері "Дулітла"

Екранізація відомої казки.

13 жовтня 2019 0 5001
День арт-кіно Європи День арт-кіно Європи

Пройде в київському кінотеатрі «Жовтень»

11 жовтня 2019 0 1598