ПорноСутінки 2


Новини: ПорноСутінки 2

Виходять 15 жовтня

В найтемніших кутках Інтернету не перший рік ховаються люди, які пишуть сценарії slash fiction – фільмів, що розвивають тему сексуальних стосунків героїв (більшою частиною одностатевих) відомих блокбастерів. І знаходяться студії (ще б пак!), які ці сценарії знімають. Кількість таких пародій на франшизу «Пірати Карибського моря» не піддається підрахунку. Неважко відшукати фантазії на тему, що могло б статися між Семом та Фродо («Володар кілець») чи між капітанами Кірком та Споком («Зоряний шлях»).
Не уникла подібної долі і сага «Сутінки»: в травні цього року французька компанія French Connection випустила стрічку «Сутінки дівочості», що її знімали у володіннях знаменитої порнозірки Ніккі Сікс, а 15 жовтня 2009 року – за місяць до прем’єри другої частини саги «Сутінки 2: Новий місяць» - виходить фільм «Це не Сутінки: пародія в стилі ХХХ».
В епоху глему подібна продукція завжди знайде свого найширшого глядача, адже еротика у всіх своїх проявах – одна з головних складових цього соціального явища.
Алексей Першко 11 вересня 2009


Ім’я:
27 вересня 2021
Ваш коментар
Анонімка
Анонімка 16 жовтня 2009 04:57
0
Ужас!!!!Який Деб...л міг таке зробити!Як ще режисери сутінок і Стефені Маєр в суд не подали:/ Я б цих ідіо...в розстріляла!!!!!!!!!!!!
.

популярні новини


Кріс Гемсворт у тизері «Тайлера Рейка 2» Кріс Гемсворт у тизері «Тайлера Рейка 2»

Ще одна операція з порятунку.

26 вересня 2021 0 186
Меган Фокс у трейлері горора «Ікла ночі» Меган Фокс у трейлері горора «Ікла ночі»

Так, про вампірів.

25 вересня 2021 0 334
Камбербетч у трейлері фільму «Котячі світи Луїса Вейна» Камбербетч у трейлері фільму «Котячі світи Луїса Вейна»

Про художника, який малював котів.

24 вересня 2021 0 346