Професор написав сценарій про крадіжку «Мони Лізи»


Новини: Професор написав сценарій про крадіжку «Мони Лізи»

Новоспечений сценарист планує екранізувати свою роботу в 2014 році.


Сьогодні хто тільки не береться за написання сценаріїв. На цей раз увагу громадськості привернув до себе професор історії мистецтва з одного з каліфорнійських коледжів Марк Хаделсон. Він описав реальну історію про крадіжку всесвітньо відомої «Мони Лізи».

Свою роботу професор назвав «Зникла Мона Ліза». У ній він розповідає про події початку 1910-х років. У серпні 1911 картина була вкрадена з Лувру італійцем Вінченцо Перуджей. За деякими даними, Перуджа скоїв злочин з патріотичних міркувань - він хотів повернути «Мону Лізу» на батьківщину, до Італії.

Поліція не змогла зловити Перуджу. Картину виявили тільки в 1913 році, коли злодій запропонував продати її галереї Уффіци. Перуджа був заарештований і засуджений до нетривалого тюремного терміну.

У сценарії Хаделсон описує Перуджа як невиправного романтика. «Ця людина зоражена простаком, що закохалася в Мону Лізу. Він стверджує, що відчув її самотність і тугу по Італії», - заявив продюсер Ларрі А. Томсон, який купив права на екранізацію сценарію. Продюсер також додав, що у фільмі буде сцена, в якій Перуджа розгортає вкрадену картину і підносить її до вікна, щоб Мона Ліза могла помилуватися заходом у Флоренції.

Творці проекту розраховують почати зйомки «Пропалої Мони Лізи» вже цього року у Франції та Італії. Томпсон має намір випустити картину на екрани в 2014-му.

Нагадаємо, що викрадення «Мони Лізи» є популярною історією в кінематографі. Так, в середині 1960-х на екрани вийшла італійсько-фрацузская комедія «Вкрали Джоконду». У 2006-му була випущена пригодницька телевізійна стрічка «Вкрасти Джоконду» (також італійсько-французького виробництва). 

Sushchenko 26 квітня 2013


Ім’я:
22 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Ще одна екранізація Стівена Кінга Ще одна екранізація Стівена Кінга

Творець «Ганнібала» і «Американських богів» зніме нову версію «Кристини».

11 червня 2021 0 1930
Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки» Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки»

Зоряний каст адаптації роману Міріам Тейвс.

18 червня 2021 0 854
Знайдено актрису на головну роль у новому «Хижаку» Знайдено актрису на головну роль у новому «Хижаку»

Зірковий час Ембер Мідфандер.

05 червня 2021 0 2945
Елайджа Вуд стане Токсичним Месником Елайджа Вуд стане Токсичним Месником

Сумували за Фродо?

05 червня 2021 0 2821
У «Круелли» буде друга частина У «Круелли» буде друга частина

Сиквел приквела.

06 червня 2021 0 2796