Увійти через
facebook google
 

Професор написав сценарій про крадіжку «Мони Лізи»


Новини: Професор написав сценарій про крадіжку «Мони Лізи»

Новоспечений сценарист планує екранізувати свою роботу в 2014 році.


Сьогодні хто тільки не береться за написання сценаріїв. На цей раз увагу громадськості привернув до себе професор історії мистецтва з одного з каліфорнійських коледжів Марк Хаделсон. Він описав реальну історію про крадіжку всесвітньо відомої «Мони Лізи».

Свою роботу професор назвав «Зникла Мона Ліза». У ній він розповідає про події початку 1910-х років. У серпні 1911 картина була вкрадена з Лувру італійцем Вінченцо Перуджей. За деякими даними, Перуджа скоїв злочин з патріотичних міркувань - він хотів повернути «Мону Лізу» на батьківщину, до Італії.

Поліція не змогла зловити Перуджу. Картину виявили тільки в 1913 році, коли злодій запропонував продати її галереї Уффіци. Перуджа був заарештований і засуджений до нетривалого тюремного терміну.

У сценарії Хаделсон описує Перуджа як невиправного романтика. «Ця людина зоражена простаком, що закохалася в Мону Лізу. Він стверджує, що відчув її самотність і тугу по Італії», - заявив продюсер Ларрі А. Томсон, який купив права на екранізацію сценарію. Продюсер також додав, що у фільмі буде сцена, в якій Перуджа розгортає вкрадену картину і підносить її до вікна, щоб Мона Ліза могла помилуватися заходом у Флоренції.

Творці проекту розраховують почати зйомки «Пропалої Мони Лізи» вже цього року у Франції та Італії. Томпсон має намір випустити картину на екрани в 2014-му.

Нагадаємо, що викрадення «Мони Лізи» є популярною історією в кінематографі. Так, в середині 1960-х на екрани вийшла італійсько-фрацузская комедія «Вкрали Джоконду». У 2006-му була випущена пригодницька телевізійна стрічка «Вкрасти Джоконду» (також італійсько-французького виробництва). 

Sushchenko 26 квітня 2013
Like

Ім’я:
16 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


"Леді та Бродяга". Новий трейлер "Леді та Бродяга". Новий трейлер

Собаче кохання.

15 жовтня 2019 0 192
Зої Кравіц зіграє Жінку-кішку Зої Кравіц зіграє Жінку-кішку

Ще одна зірка в новому "Бетмені".

15 жовтня 2019 0 271
Ніл Патрік Гарріс зіграє в "Матриці" Ніл Патрік Гарріс зіграє в "Матриці"

How I Meet Your Neo.

16 жовтня 2019 0 61
Чілдрен Кінофест – 2020 Чілдрен Кінофест – 2020

Оголошує Четвертий конкурс дитячих фільмів

15 жовтня 2019 0 177
Зірка "Гри в хованки" зіграє в спін-оффі "G.I. Joe" Зірка "Гри в хованки" зіграє в спін-оффі "G.I. Joe"

Самара Вівінг приєдналася до Генрі Голдінгу.

15 жовтня 2019 0 142