Роберт Де Ніро і Шайа ЛаБаф стануть сімейством шпигунів


Новини: Роберт Де Ніро і Шайа ЛаБаф стануть сімейством шпигунів

В основу сюжету ляже реальна історія.


Шанувальники творчості Роберта Де Ніро і Шайа ЛаБафа можуть зрадіти. Постановник Ді Джей Карузо разом з кіностудією Paramount розглядають кандидатури акторів на ролі батька і сина в новому проекті «Син шпигуна».

Сюжет фільму стане екранізацією реальної історії про Джима Ніколсона і його сина Нейтана. Ніколсон-старший, колишній співробітник ЦРУ, в 1996 році був звинувачений у шпигунстві і засуджений до 23 років позбавлення волі. Він є найбільш високопоставленим співробітником агентства, який коли-небудь був засуджений за цей злочин. Як повідомляється, в числі тих, хто купував у Ніколсона державні таємниці США, були представники Росії.

Через вісім років після того, як Ніколсона-старшого засудили до ув'язнення, його син Нейтан, розчарований крахом своєї кар'єри в збройних силах США через травму, вирішив піти по його стопах. За порадою свого батька він зустрічався зі старими закордонними «партнерами» того (в основному росіянами) і продавав їм секретну інформацію. У 2008 році Нейтан був заарештований. Роком пізніше він визнав свою провину і пішов на угоду зі слідством. Ніколсон-молодший отримав п'ять років умовно, але завдяки його свідченням його батька визнали винним. Джим Ніколсон був засуджений до восьми додаткових років позбавлення волі.

У 2011 році цю гостросюжетну історію описав у своїх статтях у виданні The Oregonian Брайан Денсон. Якийсь час опісля цією темою зацікавилося видавництво Grove-Atlantic, яка набула права на друк книги за її мотивами.

Як повідомляють ЗМІ, виконавчим продюсером картини стане Джарод Ейнсон, а співпродюсером - Емілі Бергер. Хто виступить сценаристом проекту, творці не повідомляють. 

Sushchenko 23 квітня 2013


Ім’я:
13 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Ще одна екранізація Стівена Кінга Ще одна екранізація Стівена Кінга

Творець «Ганнібала» і «Американських богів» зніме нову версію «Кристини».

11 червня 2021 0 561
«Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга «Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга

Дель Торо, Деймон, Чідл та інші.

09 червня 2021 0 997
Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця» Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця»

Екшн-комедія Netflix, яку знімали в Києві.

08 червня 2021 1 1301
Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель» Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель»

Чим натхненна знаменита вежа?

10 червня 2021 0 741
Сергій Лозниця знову в Каннах
ексклюзив
Сергій Лозниця знову в Каннах

З документальним фільмом «Бабин Яр. Контекст»

03 червня 2021 0 2135