Увійти через
facebook
 

Роберт Де Ніро і Шайа ЛаБаф стануть сімейством шпигунів


Новини: Роберт Де Ніро і Шайа ЛаБаф стануть сімейством шпигунів

В основу сюжету ляже реальна історія.


Шанувальники творчості Роберта Де Ніро і Шайа ЛаБафа можуть зрадіти. Постановник Ді Джей Карузо разом з кіностудією Paramount розглядають кандидатури акторів на ролі батька і сина в новому проекті «Син шпигуна».

Сюжет фільму стане екранізацією реальної історії про Джима Ніколсона і його сина Нейтана. Ніколсон-старший, колишній співробітник ЦРУ, в 1996 році був звинувачений у шпигунстві і засуджений до 23 років позбавлення волі. Він є найбільш високопоставленим співробітником агентства, який коли-небудь був засуджений за цей злочин. Як повідомляється, в числі тих, хто купував у Ніколсона державні таємниці США, були представники Росії.

Через вісім років після того, як Ніколсона-старшого засудили до ув'язнення, його син Нейтан, розчарований крахом своєї кар'єри в збройних силах США через травму, вирішив піти по його стопах. За порадою свого батька він зустрічався зі старими закордонними «партнерами» того (в основному росіянами) і продавав їм секретну інформацію. У 2008 році Нейтан був заарештований. Роком пізніше він визнав свою провину і пішов на угоду зі слідством. Ніколсон-молодший отримав п'ять років умовно, але завдяки його свідченням його батька визнали винним. Джим Ніколсон був засуджений до восьми додаткових років позбавлення волі.

У 2011 році цю гостросюжетну історію описав у своїх статтях у виданні The Oregonian Брайан Денсон. Якийсь час опісля цією темою зацікавилося видавництво Grove-Atlantic, яка набула права на друк книги за її мотивами.

Як повідомляють ЗМІ, виконавчим продюсером картини стане Джарод Ейнсон, а співпродюсером - Емілі Бергер. Хто виступить сценаристом проекту, творці не повідомляють. 

Sushchenko 23 квітня 2013
Like

Ім’я:
20 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


Наомі Гарріс може зіграти в "Веномі 2" Наомі Гарріс може зіграти в "Веномі 2"

Актриса веде переговори про роль лиходійки.

18 жовтня 2019 0 310
Найжорстокіший бойовик в світі Найжорстокіший бойовик в світі

Під голос актора Хоакіна Фенікса і музику Мобі

18 жовтня 2019 0 297
Роберт Паттісон: "Бетмен – не герой" Роберт Паттісон: "Бетмен – не герой"

Актор стверджує, що з його персонажем щось не так.

18 жовтня 2019 0 288
Кідман, Дефо і Скарсгарди у режисера "Маяка" Кідман, Дефо і Скарсгарди у режисера "Маяка"

Роберт Еггерс готує новий проект.

17 жовтня 2019 0 376
Йогансон і Драйвер у першому трейлері "Брачної історії" Йогансон і Драйвер у першому трейлері "Брачної історії"

Драма про складні відносини.

18 жовтня 2019 0 318