Помер актор Віталій Лінецький


Новини: Помер актор Віталій Лінецький

Причини смерті поки не встановлені.

Український актор Віталій Лінецький пішов з життя на 43-му році життя. На даний момент офіційної причини його смерті немає.

Про цю трагічну подію написали на своїх сторінках його колеги - актор Київського Академічного театру драми і комедії на лівому березі Віталій Салій, Сценарист Григорій Руденко. Також смерть актора підтвердила і його дружина Наталя Попович.

"І починав, і брався, і прокидався посеред ночі, тому, що відчував, що ось-ось ... піде. Але - не йшло. Тепер бачу, що була ще одна причина. Віталік, під якого все писалося, не зіграв би ... Не встиг ... "- написав Руденко.

Лінецький, крім театральних ролей, втілив 45 образів у кіно, в тому числі зіграв генія-програміста Олега Пожарського в українському телесеріалі "День народження Буржуя". Значною роллю в його кар'єрі став образ з українського фільму «Той, хто пройшов крізь вогонь» Михайла Іллєнка.

Лінецький народився 16 листопада 1971 в Івано-Франківську. Закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого.

Працював актором в Івано-Франківському українському драматичному театрі і в Київському ТЮГу. До теперішнього часу був актором Київського Академічного театру драми і комедії на лівому березі.

Двічі лауреат професіональної театральної премії "Київська Пектораль": у 1998 році - у номінації "Краща чоловіча роль другого плану" за роль Сеньйора Меіса в спектаклі "Трохи вина ... або 70 обертів" за новелами Піранделло, в 2007 році - в номінації "Краща чоловіча роль першого плану "за роль Єгора Войницького у виставі "26 кімнат..." за п'єсою Чехова "Лісовик".

У актора залишився син Максим 1991 року народження. 

Sushchenko 18 липня 2014


Ім’я:
31 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 437
«Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер «Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер

Гага, Драйвер, Лето, Айронс, Пачіно, Гаєк.

30 липня 2021 0 252
Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард» Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард»

Історія родини сестер Вільямс.

28 липня 2021 0 353
Айзек і Дефо  у трейлері «Холодного розрахунку» Айзек і Дефо у трейлері «Холодного розрахунку»

Від сценариста «Таксиста».

29 липня 2021 0 306
Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі

Ентоні Макі і Девід Гарбор – у фільмі «У нас привид».

28 липня 2021 0 359