Омар Сі


Omar Sy
Дата народження:
20 січня 1978

Рейтинг персони

9.7 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 30

Біографія

Французький актор.

Омар Сі народився 20 січня 1978 року в Трапі, департамент Івлін, Франція. Його мати – хатня робітниця з Мавританії, а батько – робітник з Сенегалу (обидва належать народності фульбе із Західної Африки). Омар став четвертою дитиною в сім'ї з восьми. Примітно, що зараз у француза і його дружини Елен четверо дітей.

Уже з молодого віку майбутній актор почав працювати. З 1996 року він став комедіантом на "Radio Nova". Після закінчення школи йому і його колезі по радіо Фреду Тісто запропонували зробити власне шоу на ТБ, яким стало комедійне телешоу "Омар і Фред".

З початком нового тисячоліття Омар Сі почав і акторську кар'єру на великому екрані. Першою роботою француза стала маловідома короткометражка "Granturismo". Дебютом же в кіно стала участь в стрічці Шарля Немеса "Пекельний хмарочос" в 2001 році.

У наступні роки Омар був зайнятий в картинах, назви яких будуть знайомі небагатьом – "Повний привід", "Ми – легенди", "Невдахи".

Всесвітня слава акторові прийшла в 2011 році після ролі у фільмі "1+1" ("Недоторканні"), де Сі зіграв головну роль Дріса. Саме за цю стрічку Омар отримав всі свої нагороди, серед яких премія "Сезар".

Цей фільм став дуже значним в кар'єрі француза. Саме після його виходу до роботи актора привернулась велика увага і нові ролі не проходили непоміченими. Варті уваги такі картини, як "Жарти в сторону" (2012), "Люди Ікс: Дні минулого майбутнього" (2014), "Шеф Адам Джонс" (2015).

8 жовтня 2016 року світ побачить нове творіння за участю Омара Сі – картину Рона Ховарда "Інферно", де актор зіграє важливу рольПостери
Ім’я:
23 вересня 2021
Ваш коментар
Гість
Гість 07 вересня 2016 06:18
0
Талановитий - розумний - дуже приємний актор. Після фільмів 1+1, Самба та Шоколад запримітила собі і тепер буду стежити за його появою на екрані. Браво, Омар!)
.