Омар Сі

Увійти через
Реєстрація
 
Омар Сі
 
Омар Сі (Omar Sy)
Дата народження: 20 січня 1978 1978-01-20
Біографія
 

Французький актор.

Омар Сі народився 20 січня 1978 року в Трапі, департамент Івлін, Франція. Його мати – хатня робітниця з Мавританії, а батько – робітник з Сенегалу (обидва належать народності фульбе із Західної Африки). Омар став четвертою дитиною в сім'ї з восьми. Примітно, що зараз у француза і його дружини Елен четверо дітей.

Уже з молодого віку майбутній актор почав працювати. З 1996 року він став комедіантом на "Radio Nova". Після закінчення школи йому і його колезі по радіо Фреду Тісто запропонували зробити власне шоу на ТБ, яким стало комедійне телешоу "Омар і Фред".

З початком нового тисячоліття Омар Сі почав і акторську кар'єру на великому екрані. Першою роботою француза стала маловідома короткометражка "Granturismo". Дебютом же в кіно стала участь в стрічці Шарля Немеса "Пекельний хмарочос" в 2001 році.

У наступні роки Омар був зайнятий в картинах, назви яких будуть знайомі небагатьом – "Повний привід", "Ми – легенди", "Невдахи".

Всесвітня слава акторові прийшла в 2011 році після ролі у фільмі "1+1" ("Недоторканні"), де Сі зіграв головну роль Дріса. Саме за цю стрічку Омар отримав всі свої нагороди, серед яких премія "Сезар".

Цей фільм став дуже значним в кар'єрі француза. Саме після його виходу до роботи актора привернулась велика увага і нові ролі не проходили непоміченими. Варті уваги такі картини, як "Жарти в сторону" (2012), "Люди Ікс: Дні минулого майбутнього" (2014), "Шеф Адам Джонс" (2015).

8 жовтня 2016 року світ побачить нове творіння за участю Омара Сі – картину Рона Ховарда "Інферно", де актор зіграє важливу роль

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
9.6 / 10 Голосів: 18
Постери
 
Коментарі
 
Ім’я
20 липня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Гість
Гість 07 вересня 2016 06:18
Талановитий - розумний - дуже приємний актор. Після фільмів 1+1, Самба та Шоколад запримітила собі і тепер буду стежити за його появою на екрані. Браво, Омар!)
Рейтинг повідомлення: 0
 fk tw