Джей Джей Абрамс


J.J. Abrams
Дата народження:
27 червня 1966

Рейтинг персони

3.9 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 14

Біографія

Американський режисер, сценарист, продюсер, композитор і актор. 

Джеффрі Джейкоб Абрамс народився в Нью-Йорку, США.

Лауреат премії "Еммі" і "Золотий Глобус" (за серіал "Залишитися в живих"), номінований на "Еммі" за серіал "Шпигунка". 

Джей Джей виріс в Лос-Анджелесі, вчився в Sarah Lawrence College, де у випускному класі обробив з другом сценарій для фільму. Сценарій придбала компанія Touchstone Pictures, і він ліг в основу фільму "Красиве життя" ("Taking Care of Business" 1990). Потім Джей Джей працював над фільмами "Дещо про Генрі" ("Regarding Henry", 1991)  і "Вічно молодий" ("Forever Young", 1992). 

Разом з продюсером Джері Брукхаймером і режисером Майклом Беєм влітку 1998 року Абрамс випускає блокбастер "Армагеддон" ("Armageddon"). У 2001 він виступив співавтором сценарію і продюсером для фільму "Нічого собі подорож" ("Joy Ride"). У 1998 Абрамс вперше пробився на телебачення, де працював над серіалом "Щастя" ("Felicity") в якості со-режисера (разом з Меттом Рівзом) і виконавчого продюсера. Абрамс створив продюсерську компанію Bad Robot, в рамках якої поставив і став виконавчим продюсером серіалів "Шпигунка" ("Alias") і, — разом з Демоном Лінделофом — "Залишитися в живих" ("Lost"). 

Першим широкоформатним фільмом Абрамса стала "Місія нездійсненна — 3" ("Mission: Impossible 3", 2006), в 2008 році виходить 11-й повнометражний фільм з космічної епопеї "Зоряний шлях" ("Star Trek"). Також в 2008 році Абрамс продюсував  фільм Метта Рівза "Монстро" ("Cloverfield"). 

Окрім занять режисурою і продюсуванням, Абрамс пише музику до фільмів.
Ім’я:
29 липня 2021
Ваш коментар
Гість
Гість 02 травня 2020 13:40
0
Абрамс чорт.
.