Крістіна Аґілера


Christina Aguilera
Дата народження:
18 грудня 1980

Рейтинг персони

9 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

Американська співачка, танцівниця, акторка, режисер, сценарист, продюсер і філантроп.

Крістіна Марія Агілера народилася 18 грудня 1980 року в Нью-Йорку, штат Нью-Йорк, США, у родині військового Фаусто Вагнера Хав'єра Агілери й учительки Шеллі Лорейн Фідлер. У неї є молодша сестра Рейчел. Сім'я співачки часто переїжджала. Коли маленькій Крістіні було 7 років, її батьки розлучилися. У восьмирічному віці в Агілери почалася кар'єра в музиці. Стартом її шляху можна вважати конкурс талантів "Star Search", де маленька дівчинка виконала пісню Вітні Х'юстон "The Greatest Love of All". Там співачка зайняла друге місце. У 1992 році Крістіну запросили співати національний гімн США на спортивних іграх в Піттсбурзі і вона стала учасницею "Клубу Міккі Мауса". Це дало непоганий старт її кар'єрі, тому Агілера закінчила школу екстерном, кинувши її.

Про музичний шлях співачки можна говорити довго і багато, але звернемо все-таки увагу на кіно.

Дебют Крістіни в кінематографі відбувся в 2010 році з епізодичної ролі в серіалі "Красені" і з фільмів Ніколаса Столлера "Втеча з Вегаса" і Стіва Ентіна "Бурлеск".

Протягом 2015-2017 років Агілера взяла участь у створенні таких картин, як "Ідеальний голос 2" (2015), "Емоджі муві" (2017).

Крістіна Агілера була одружена з маркетологом Джорданом Бретманом (є син Макс), а зараз співачка заручена з Меттью Ратлером (дочка Саммер).
Ім’я:
24 липня 2021
Ваш коментар
Гость
Гость 13 лютого 2011 13:22
0
мне очень понравились актеры, да и сам фильм клевый!
.