Різ Ахмед


Riz Ahmed
Дата народження:
01 грудня 1982

Рейтинг персони

9 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 6

Біографія

Британський актор, режисер і сценарист.

Різван Ахмед народився 1 грудня 1982 року в районі Вемблі, Лондон, Англія, Великобританія, у сім'ї емігрантів з Карачі, Пакистан. Різ відвідував Школу Мерчанта Тейлора в рідному місті. Після цього він здобував вищу освіту в Крайст-Черч – одному з найбільших коледжів Оксфордського університету. Там Ахмед отримав ступінь бакалавра в області ФПЕ (філософії, політики та економіки). Пізніше актор навчався майстерності в Центральній школі мови і драми, Лондон. Крім гри в кіно, Різ активно займається музичною кар'єрою.

Дебют Ахмеда в кінематографі відбувся в 2005 році в короткометражці "Got Soul".

Перші великі ролі в кар'єрі актора з'явилися тільки в 2010 році. Тоді він взяв участь у створенні фільмів "Чотири леви" й "Центуріон". Через рік в його фільмографії з'явилася картина "Чорне золото".

У 2013 році Різ виконав роль другого плану в непоганий стрічці "Стрінгер".

2016 рік став дуже продуктивним для Ахмеда. У цьому році він зіграв в таких фільмах, як "Джейсон Борн" і "Бунтар-один: Зоряні війни. Історії", а також в серіалі "Одного разу вночі". За роботу в останньому актор отримав номінацію на "Золотий глобус" як "Кращий актор міні-серіалу або фільму на ТВ".Постери
Ім’я:
03 серпня 2021
Ваш коментар